Astroloji Güncesi

Herkese Merhaba

09:00’da gerçekleşen Ay-Merkür olumsuz açısı ilişkilerde gerginliklere, planların bozulmasına, yanlış anlaşılmalara, bozulan teknolojik aletlere sebep olabilir. Dikkatli olmakta fayda var. +/- 1 saat düşünebilirsiniz etkisini.

13:57’de Ay-Venüs olumsuz açısı keyfimizin bir miktar kaçabileceğini, eğlence vb planlarımızın sekteye uğrayabileceğini, ilişkilerde de gerginlikler olabileceği gibi finansal anlamda evdeki hesabın çarşıya bugün pek uymayacağını anlatıyor. Yılbaşı hediyesi almak için çıkacak olanların hayal kırıklığı yaşamaları olası mesela. +/- 1 saat düşünebilirsiniz etkisini.

15:42’de Ay-Pluton olumsuz açısı ise manipülatif, baskıcı etkileri beraberinde getiriyor. Herhangi bir şeyi zorla değiştirmeye veya kontrol etmeye kalkmayın lütfen.

15:42-20:09 arasında ise Ay boşlukta olacak ve yapacağımız işler askıda kalabilir, canımız pek bir şey yapmak istemeyebilir, aklımız dağılabilir. Günün önemli işlerini bu zaman aralığına bırakmayın.

Sonrasında ise Ay artık Boğa burcunda olacak ve yılbaşı akşamının doğasına da oldukça uygun bir transit aslında. Yeme-içme, keyif etme zamanı diyelim. Sevdiklerimize onlara olan duygularımızı ifade etme, bize ait olanların ne kadar güzel olduğuna odaklanma ve yaşamdan sonuna kadar zevk almaya odaklanıyoruz.

Sevgilerimle

Selin