Doğru Zamanlama Özgürlüktür

2023 yılına “Merhaba” derken elbette cebimize umutları koyduk ve o umutlarımızı yaşamda var etmek, hayallerimize can vermek, yaşatmak ve pek tabi hayallerimizi yaşamak için gökyüzünün destekleyeceği zamanları bilirsek eğer yaşamı daha kolaylaştırabiliriz.  Sürprizleri bozmayız, aksine onları güzelleştirebiliriz.

Bu bağlamda sizlerle bazı özel zamanları paylaşmak isterim. Kağıt kalemler hazırsa not alınız;

7-8-9 Ocak günlerinde; gökyüzü, ilişkilerde sürprizlerin, şaşırtıcı gelişmelerin olacağını haber veriyor.

27 Ocak-20 Şubat arasında Venüs şeref konuğu olduğu Balık burcunda seyrediyor. İlişkiler, finansal konular, güzellik ve estetik, sanatsal temalar ve çevremizi güzelleştirmek için bu zaman aralığında planlama yapabilirsiniz.

2 Mart Venüs-Jüpiter kavuşumu finansal konular, ilişkiler, anlaşmalar, hak-hukuk-adalet konularında oldukça destekleyici.

16 Mart-11 Nisan arasında Venüs mekanın sahibi olduğu Boğa burcunda olacak. Finansal konular öncelikli olmak üzere, sevgi, sanat, birliktelikler, ortaklıklar ve evlilikler alanında destekleniyoruz.

11-12 Nisan tarihleri kalıcı ve sağlam birliktelikler, iş ortaklıkları ve pek tabi sistem kurulumları için çok uygun.

13-26 Mayıs, özel ilişkilerimiz ve iş konularında ve finansal konularda desteklendiğimiz zamanlar.

3 Haziran ise sanat, yaratıcılık, barışmak, uyumlu ilişkiler kurmak, aşık olmak için şartlar çok uygun.

19 Haziran ise kalıcı başarı ve büyüme sağlamak adına destekleniyoruz. Yurt dışı, yabancılar ve dış ticaret ve eğitim konularında da destekleyici bir gün.

14 Ağustos eski sevgililerin yaraları sarmak için dönebileceği bir zaman olabilir. Verdiği hasarın telafisi için dönebilirler ama unutmayın ki; “hasar veren hep verir, çünkü ordan beslenir”

22 Ekim Venüs Jüpiter üçgeni finansal konularda başarılı işleri ve mutlu birliktelikleri anlatır. Yanı sıra estetik, güzellik ve sanat alanında da desteklendiğimiz gibi evimizi güzelleştirmek de mümkün.

8 Kasım- 1 Aralık arasında Venüs mekanın sahibi olduğu Terazi burcunda olacak. Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar öncelikli olmak üzere hayatımıza güzellikler getirmek adına destekleniyoruz.

Sevgilerimle

Astrolog Selin Yılmaz