2-8 Ocak Haftası Burçları Neler Bekliyor?

Herkese Merhaba

Yeni yılın ilk haftasında burçları neler beklediğini anlattım sizlere ama elbette unutmamalı ki her harita parmak izi kadar farklıdır aldığımız etkiler değişebilir. Özellikle yükselen burcunuzu okumanız önemlidir bu bağlamda.

Haftanın en güzel ve olumlu gün ve saati 4 Ocak tüm gün boyunca ama özellikle öğle saatleri.

Gönderiyi faydalı bulduysanız beğeni, yorum ve paylaşımlarınız benim için çok önemli. Ve kaydetmeyi de aklınızda bulundurun.

Keyifli Okumalar

Selin

 

Koç ve Yükselen Koç

Haftaya finansal gündemle “Merhaba” diyorsunuz. Karşınıza bu dönem çıkan ani ve beklenmedik finansal sürprizler hafta başında sizi mutlu edebilir. Özellikle kariyer alanınızda ve sosyal statünüzle alakalı olumlu gelişmeler finansal gücünüzü de olumlu yönde etkileyebilir.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günü ise gündeminiz kardeşler, yakın çevre ile iletişim, kısa yolculuklar ve ticari konularınız olacaktır. Bu 3 gün teknolojik aletlerle alakalı sorunlar ve iletişimde yanlış anlaşılmalar yaşamanız normal, iyi analiz etmeden teknolojik alet almayın, aracınızla alakalı sorun yaşamamak için aracınızın verdiği dijital veya ses uyarılarını dikkate alın.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günleri ise gündem aileniz, kökleriniz, eviniz ve yuvanız olacaktır. Geçmişi hatırlamak, geçmişten gelip kapınızı çalan anılar söz konusu olabilir. Özel hayatınız ve mahremiyetinizin önem kazanacağı 2 gün bekliyor sizi. Yaşamınızın bu alanında gerçekleşen Dolunay ise aile ve yuva konularını aydınlatacağı gibi almak istediğiniz taşınmaz, mülk veya belki ev değişikliği gibi gündemler var ise tetikleyebilir. Ve zihninizin ve beyninizin biraz daha üretken ve parlak olduğunu hissedebilirsiniz de.

Pazar günü ise çocuklarınızla ilgilenebilir, hobilerinize vakit ayırabilir, ve belki de çapkınlık turlarına çıkabilirsiniz. Her şartta parlamak ve onay almaktan haz alacağınız kesin.

Boğa ve Yükselen Boğa

Haftaya kendiniz odaklı “Merhaba” diyorsunuz. Fiziksel görünüşünüz ile ilgili yapmak isteyeceğiniz değişiklikler, birincil motivasyonlarınız, yapmak istediğiniz başlangıç ve girişimler ana gündemi oluşturabilir.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde ise finansal konular gündeminizi oluşturuyor. Son aylarda gelirlerinizle alakalı olan inişli çıkışlı ve belki de güvenilmez zemin sizi bir hayli yoruyor olabilir. Bu  gün boyunca finansal konularınızla ilgili görüşmeler, seyahatler yapabilirsiniz. Bankacılık şifrelerinize bu ara dikkat edin, ve sizin için değerli olan ne varsa hırsızlıklara karşı tedbirli olun.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günleri ise gündem gündeminiz kardeşler, yakın çevre ile iletişim, kısa yolculuklar ve ticari konularınız olacaktır. Bol bol iletişim kuracağınız, sohbet ve dedikodu ihtiyacınızı gidereceğiniz bir 3 gün bekliyor sizi. Hayatınızın bu alanında gerçekleşecek olan Dolunay ise iletişim ve bilgi edinme ile alakalı aydınlanma yaşatabilir, acayip dedikodular duyabilirsiniz de mesela, özellikle ailevi konularla alakalı. Veya birikimlerinizle yeni bir araç almayı planlayabilir veya anılarınızı yazacağınız bir kitap veya blog tasarlayabilirsiniz. Kardeşleriniz veya yakın çevrenizle alakalı da bazı bilmediğiniz konular ortaya çıkabilir de.

Pazar günü ise evde, ailenizle vakit geçirmek isteyeceğiniz belki var ise çocuklarınızla meşgul olacağınız bir gün bekliyor sizi.

İkizler ve Yükselen İkizler

Haftaya biraz sessiz (ilginç ama) , biraz inziva ve yalnız kalmak isteyerek başlıyorsunuz. Herhangi bir konuda iyileşme veya rehabilite olma ihtiyacınız var ise hafta başı sizin için biçilmiş kaftan.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ise fiziksel görünüşünüz ile ilgili yapmak isteyeceğiniz değişiklikler, birincil motivasyonlarınız, yapmak istediğiniz başlangıç ve girişimler ana gündemi oluşturabilir. Son zamanlarda birincil motivasyonlarınızı gerçekleştirmek veya herhangi bir konuda bir şey başlatmak ile alakalı iniş çıkışlı belirsiz durumlar söz konusu olabilir. Bu 3 gün boyunca biraz bu sorunlara belki eğilir ve düzeltebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İmajınızla alakalı belki yenilikler yapmak isteyebilirsiniz de. Bu 3 gün sakarlıklara ve kazalara karşı lütfen temkinli olun. Düşünmeden hareket etmeyin.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günleri finansal konular, gelirleriniz ile alakalı gündemleriniz bekliyor sizi. Bu yaşam alanınızda gerçekleşecek olan Dolunay, daha evvelden ektiklerinizi biçeceğiniz, finansal kazanç olarak size geri dönen yatırımların habercisi olabilir. Diyete başlamak için de kullanabilirsiniz bu zaman aralığını, beklediğinizden daha iyi sonuç almanız olası.

Pazar günü ise kardeşler ve kuzenlerle vakit geçirebilir, yakın çevreniz ile eğlenebilir belki yakınlarınızın çocukları ile keyifli anlar yaşayabilir, kısa yolculuklar ufak kutlamalara katılabilirsiniz de.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Haftaya sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, yardımlaşma ile ilgili konular ile başlıyorsunuz. Kariyerinizden elde ettiğiniz gelirler de yine gündem konularınızdan olacaktır. Hayaller ve umutlar da hafta başının konularından gibi görünüyor.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ise biraz yalnız kalmak isteyeceğiniz, şifalanmak için kendinize zaman ayıracağınız birkaç gün olabilir. Hastane veya benzeri kapalı alanlarda işleriniz var ise yine bu  gün gündeminizde olabilir. Son zamanlarda sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen toplumsal olaylar hayatınızı etkiliyor olabilir, belki yine bunların etkilerine odaklanabilir, kendi gelişiminiz ve iyileşmeniz için aksiyon alabilirsiniz de.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günleri fiziksel görünüşünüz ile ilgili yapmak isteyeceğiniz değişiklikler, birincil motivasyonlarınız, yapmak istediğiniz başlangıç ve girişimler ana gündemi oluşturabilir. Yaşamınızın bireysel olarak ve fiziksel olarak sadece sizi anlatan alanında bir Dolunay gerçekleşiyor. Birincil motivasyonlarınızı gerçekleştirmek ve pek tabi fiziksel görünüşünüzle ışıl ışıl parlamak adına size fırsatlar sunacaktır. İlişkilerde biraz gerilebilir, belki bazı muhalif tavırlarla karşılaşabilirsiniz ama günün sonunda parlayan sizsiniz.

Pazar günü ise finansal gündemleriniz, gelirleriniz ile alakalı konularınız olacaktır. Belki biraz keyfe, zevke de para harcarsınız.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Haftaya kariyeriniz, yaşam hedefleriniz, otorite figürler ile ilgili konular ile “Merhaba” diyorsunuz. Pazartesi gün boyunca sizin için hayattaki en önemli konular ile ilgilenmeniz gerekebilir ve kariyer hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz de pek tabi.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ise sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, yardımlaşma ile ilgili konular olacak gündeminizde. Kariyerinizden elde ettiğiniz gelirler de yine gündem konularınızdan olacaktır. Hayaller ve umutlar da ve pek tabi şanslı zamanlar da olabilir bu 3 gün sizin için. Hayatınızın özellikle bu alanında son aylarda pek yolunda olmayabilir işler. İniş çıkış, arkadaş sandıklarınızın dedikoduları ve yarattıkları bilgi kirliliği canınızı sıkıyor olabilir de. Erkek yükselen aslanların ise var ise çocukları ile alakalı iniş çıkış ve düzen tutmayış hali problem yaratıyor olsa da merak etmeyin, 12 Ocak’ta bu dengesiz süreç yavaş yavaş düzene girmeye başlar.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günleri ise yalnız kalmak , şifalanmak, var ise sorunlarınızı çözmek için kendinize vakit ayırabileceksiniz. Ve yaşamınızın bu alanında gerçekleşecek olan Dolunay gizli düşmanlarınızı açığa çıkaracağı gibi size şifalanma fırsatı sunacaktır.

Pazar günü ise hem sizin gününüz hem Ay Aslan’da, ee o zaman haydi tatlış Aslan, parılda.

 

Başak ve Yükselen Başaklar

Haftaya yabancılar, yurt dışı, uzak seyahatler , akademik kariyer, yeni ve farklı kültürleri deneyimlemek ile alakalı gündemlerle “Merhaba” diyorsunuz. Belki seyahatlerinizi planlar, pasaport ve vize işlerinizle ilgilenebilirsiniz de. Var ise mahkeme ve hukuksal süreçleriniz hafta başı buna vakit ayırmak için uygundur.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ise sizin için hayattaki en önemli konular ile ilgilenmeniz gerekebilir ve kariyer hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz de pek tabi. Kariyeriniz ve sosyal statünüz önem kazanacaktır. Ve otorite figürler ile görüşmeler yapabilirsiniz de. Son zamanlarda hayatınızdaki otoriteler, aile büyükler ve patronlarla işle çok yolunda gitmiyor olabilir veya iniş çıkışlar söz konusu olabilir. Merak etmeyin  12 Ocak itibarı ile düzelmeye başlayacaktır.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günleri ise sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, yardımlaşma ile ilgili konular olacak gündeminizde. Kariyerinizden elde ettiğiniz gelirler de yine gündem konularınızdan olacaktır. Hayaller ve umutlar da ve pek tabi şanslı zamanlar da olabilir bu 3 gün sizin için. Yaşamınızın bu alanında gerçekleşecek olan Dolunay size sosyal gruplar, arkadaşlar ile beraber yeni projeler geliştirmeniz için şans verebilir veya hayatınıza yeni bir çevre ile ışık getirebilir de. Ne de olsa sizin için arkadaşlarınız ailenizden çok da ayrı veya farklı değil.

Pazar günü ise dinlenmek, şifalanmak, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yalnızlığınızın tadını çıkarın. Veya belki de çocuklarla alakalı yardım işlerinde gönüllü hareket edebilir, böylesi etkinliklere katılabilirsiniz de.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Haftaya krediler, borçlar vergiler ve ödemelerle alakalı gündemlerle “Merhaba” diyorsunuz. Pazartesi günü bu bağlamda belki biraz zorlayıcı olabilir ama diğer yandan kredi çekmek veya yapılandırmak isteyen yükselen Terazi’ler için de oldukça uygun bir zaman.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ise yabancılar, yurt dışı, uzak seyahatler , akademik kariyer, yeni ve farklı kültürleri deneyimlemek ile alakalı gündemleriniz olabilir. Belki seyahatlerinizi planlar, pasaport ve vize işlerinizle ilgilenebilirsiniz de. Var ise mahkeme ve hukuksal süreçleriniz için uygundur.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günleri ise hayattaki en önemli konular ile ilgilenmeniz gerekebilir ve kariyer hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz de pek tabi. Kariyeriniz ve sosyal statünüz önem kazanacaktır. Ve otorite figürler ile görüşmeler yapabilirsiniz de. Hayatınızın bu alanında gerçekleşen Dolunay yeni kariyer fırsatları sunabilir size. Veya emeklerinizin sonucu ile onay alır ve parlamaya başlayabilirsiniz. Aile büyükleri ile ilgili de sorunlar var ise çözüme ulaştırabilirsiniz.

Pazar günü ise sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, yardımlaşma ile ilgili konular olacak gündeminizde. Kariyerinizden elde ettiğiniz gelirler de yine gündem konularınızdan olacaktır. Arkadaşlarla keyifli vakit geçirebilir, belki çocukların da dahil olduğu organizasyonlara katılabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Haftaya evlilik, ilişkiler ve ortaklıklarla alakalı gündemlerle “Merhaba” diyorsunuz. Kendiniz dışında diğer insanlarla ilgilenmeniz gereken bir Pazartesi bekliyor sizi.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ise krediler, borçlar, vergiler ile alakalı gündem olabileceği için bir miktar sizin için can sıkıcı olabilir. Son dönemlerde ödemeler ve krediler sizde stres yaratıyor olabilir ama merak etmeyin 12 Ocak civarı bu alan rahatlamaya başlayacaktır. Eğer daha evvelden bir kredi başvurunuz var ise yeniden deneyebilir veya sonuç alabilirsiniz de.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günleri ise yabancılar, yurt dışı, uzak seyahatler , akademik kariyer, yeni ve farklı kültürleri deneyimlemek ile alakalı gündemleriniz olabilir. Belki seyahatlerinizi planlar, pasaport ve vize işlerinizle ilgilenebilirsiniz de. Var ise mahkeme ve hukuksal süreçleriniz için uygundur. Yaşamınızın bu alanında gerçekleşen Dolunay ise yurt dışı, yabancılar veya hukuksal süreçlerinizde bir sonuçlanma getirebilir. Akademik kariyer ve eğitimle alakalı da yaşamınıza ışık tutacak gündemler söz konusu olabilir.

Pazar günü ise aile büyükleri veya otorite figürler ile vakit geçirebilir ve pek tabi kariyerinize odaklanabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yaylar

Haftaya iş ortamının yoğunluğu ile “Merhaba” diyorsunuz. Günlük sorumluluklar, hizmet aldıklarınız ve hizmet verdikleriniz, sorumluluklarınız gündem olacağı gibi fiziksel yorgunluk kaynaklı sağlık sorunlarına da dikkat etmekte fayda olacaktır. Kiracılarınız, çalışanlarınız da ilgilenmeniz gereken başka konular olacaktır.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ise evlilik, ortaklık, ilişkiler, yakın dostluklar gündeminizde olacak gibi görünüyor. Bir süredir hayatınızın bu alanı sorunlu ve iniş çıkışlı olabilir ama merak etmeyin 12 Ocak itibarı ile düzelmeye başlayacaktır. Yine açık düşmanlıkları ve rakipleri de anlattığı için bu yaşam alanı, hakkınızda olmadık yalan ve iftira vb bilgi kirliliği yaratanlar var ise onlardan da kurtuluyorsunuz.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günlerinde ise krediler, borçlar, vergiler ve miras konuları gündem olabilir. Biraz can sıkıcı olabilecek birkaç gün olsa da bu alanda gerçekleşen Dolunay size borçlarınızı yapılandırma, ödemeleri düzene koyma şansı verebilir. İş ortağınızın veya eşinizin finansal gelirlerindeki artış ise keyif verecektir.

Pazar günü ise yabancılar, yabancı kültürler, seyahat planlamaları gündem olacaktır. Belki hafta sonu için uzak bir seyahat planlıyor olabilirsiniz de.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Haftaya aşk, flört, çocuklar ve hobilerinizle alakalı konularla “Merhaba” diyorsunuz. Yapmaktan keyif aldığınız eylemleri gerçekleştireceğiniz bir Pazartesi bekliyor sizi.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ise günlük sorumluluklar, hizmet aldıklarınız ve hizmet verdikleriniz, sorumluluklarınız gündem olacağı gibi fiziksel yorgunluk kaynaklı sağlık sorunlarına da dikkat etmekte fayda olacaktır. Kiracılarınız, çalışanlarınız da ilgilenmeniz gereken başka konular olacaktır. Bir süredir iş ortamındaki gerginlikler veya sağlık sorunları can sıkıcı boyutta olabilir ama merak etmeyin 12 Ocak itibarı ile rahatlamaya başlar bu yaşam alanınız.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günlerinde ise evlilik, ortaklık, ilişkiler, yakın dostluklar gündeminizde olacak gibi görünüyor. Rakipleri ve açık düşmanları da anlatan bu yaşam alanınızda gerçekleşecek olan Dolunay size rakiplerinizi eleme şansı vereceği gibi diğer yandan evlilik ve ilişkilerle alakalı da emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir süreci anlatıyor. Bazı Oğlaklar evlenme kararı alabilirler veya veda zamanı gelenler hayatına devam edebilirler.

Pazar günü ise aklınızı krediler, vergiler biraz yorabilir. Biraz can sıkıcı bir gün olsa da doğru planlama ile sıkıntılı süreçleri atlatabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kovalar

Haftaya ev, yuva, aile gündemleri ile başlıyorsunuz. Zihinsel çalışmalar yapabileceğiniz gibi anıların da aklınızda cirit attığı bir Pazartesi bekliyor sizi. Evinizde belki bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz de. Ev kiralama, ev alma , taşınmazlarınızla ilgilenmek söz konusu olabileceği gibi anne veya babanızla da ilgilenmeniz gerekebilir.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde ise aşk, çocuklar, hobileriniz gibi gündemler olacağı gibi yapmaktan keyif aldığınız işlerinize vakit ayırabilirsiniz. Var ise borsa vb spekülatif yatırımlarınız onlarla ilgilenebilirsiniz. Çapkınlık turlarına çıkabilirsiniz de. Hayatınızın bu alanı bir süredir biraz dengesiz olabilir, eski aşklar geldiği gibi siz eskileri dürtüklüyor olabilirsiniz de. Merak etmeyin 12 Ocak itibarı ile işler yoluna girmeye başlar.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günlerinde ise günlük sorumluluklar, hizmet aldıklarınız ve hizmet verdikleriniz, sorumluluklarınız gündem olacağı gibi fiziksel yorgunluk kaynaklı sağlık sorunlarına da dikkat etmekte fayda olacaktır. Kiracılarınız, çalışanlarınız da ilgilenmeniz gereken başka konular olacaktır. Yaşamınızın bu alanında gerçekleşen Dolunay iş ortamınız, iş arkadaşlarınız ve sorumluluklarınızla alakalı siz güç ve parlama şansı getirecektir. Var ise sağlık sorunlarınız aydınlanabilir, şifa sürecine başlayabilirsiniz.

Pazar günü ise eşiniz veya partnerinizle keyifli anlar geçirebilirsiniz.

 

Balık ve Yükselen Balıklar

Haftaya kardeşler, kuzenler, yakın çevre ve iletişim konuları ile “Merhaba” diyorsunuz. Belki kısa bir seyahat yapmanız gerekebilir veya çok fazla telefon görüşmesi veya mesajlaşma söz konusu olabilir de.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerinde ise ev, yuva, aile ve taşınmaz mallarınızla ilgili gündemler bekliyor sizi. Anne veya babanızla ilgilenmeniz gerekebilir, evinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınızın bu alanı bir süredir tartışmalı ve dengesiz olabilir, evinizde ev aletleri gereksiz masraf çıkarıyor veya ev içinde tartışmalar sizi mutsuz ediyor olabilir ama merak etmeyin 12 Ocak itibarı ile rahatlamaya başlayabilirsiniz de.

Perşembe akşamı itibarı ile Cuma ve Cumartesi günlerinde ise aşk, çocuklar, hobileriniz gibi gündemler olacağı gibi yapmaktan keyif aldığınız işlerinize vakit ayırabilirsiniz. Var ise borsa vb spekülatif yatırımlarınız onlarla ilgilenebilirsiniz. Çapkınlık turlarına çıkabilirsiniz de. Hayatınızın bu alanında gerçekleşecek olan Dolunay aşk ve flört konularında hayatınıza renk ve hareket getirebilir veya bir hobinizi artık daha da parlatabileceğinizi ifade ediyor. Var ise çocuklarınızla ilgili hayatınıza mutluluk da gelecektir.

Pazar günü ise gündelik sorumluluklara ve sağlık konularına odaklanıyor olabilirsiniz.