6 Ocak Astroloji Güncesi

Herkese Merhaba

Yengeç Dolunay’ına doğru ilerlerken bazılarımız biraz gergin, uykusuz ve huzursuz olabilir. Dolunay’ın etkisi ile baş ağrıları da tetiklenmiş olabilir pek tabi .

Yanı sıra ev, aile, yuva konularının öneminin artışı, geçmişe duyulan özlem, eski rehberleri karıştırma , yaşadığımız konut ile ilgili temalar, belki evde değişiklik yapmak veya ev almak gibi gündemler söz konusu olabilir. Ama girişimlerde dikkatli olunmalı, zira Merkür ve Mars retro. Ve birbirlerini karşılıklı ağırlıyorlar, yani daha önce almaktan vazgeçtiğiniz evi almak istersiniz, hatta şu anda olduğu gibi destekleyici kampanyalar olur, fakat bilgi kirliliği, fiyatlarda manipülasyon vb sebeplerden ilerleme kaydetmek zorlaşabilir. Bu sebeple çok dikkatli olmanızı, ve kandırılmamanızı öneririm.

Araç alım-satımı için de aynı şekilde dikkatli olmakta, ince eleyip sık dokumakta fayda var.

Güneş-Uranüs olumlu açısının etkileri karşımıza beklenmedik, şaşırtıcı gelişmelerle bugün de devam ediyor olacaktır ki bu etkilere Merkür’ün de katılması ile, daha evvelden vazgeçilen fikirlerin, “artık olmaz” dediklerimizin ilginç şekilde oluşuna şahitlik edebiliriz de.

Yengeç Dolunay’ına eşlik eden retro Merkür ve Venüs ve Mars’ın yaklaşan uyumlu açısı eski defterleri açtırabilir, maziye özlem duyanlar, geri gelen sevgililer gündem olabilir de.

15:54 civarında önemli kararlar almak, görüşmeler yapmak, yenilik katmak için uygundur.

17:24 civarı ise tartışmalara, kazalara, yaralanmalara veya bulunduğumuz ortamla bağ kuramamıza neden olabilecek etkiler barındırıyor.

23:30 sürprizlere, şaşırtıcı gelişmelere çok açık.

Yaşayalım görelim.

Sevgilerimle