7 Ocak Astroloji Güncesi

Herkese Merhaba,

Gece 02:07’de gerçekleşmiş olan Dolunay’ın etkileri ile güne “Merhaba” diyoruz. Bununla ilgili olasılıkları bir önceki postta bulabilirsiniz.

Ve güne Ay’ın Yengeç burcu seyri ile devam ediyoruz. Evimiz ve yuvamızla ilgileneceğimiz ama biraz da gerilimli uyanmış olabileceğimiz bir gün. Tatlı ve şekerleme ihtiyacı bir yandan midemizle alakalı olası sağlık sorunları da diğer yandan bir miktar rahatsız edici olabilir. Sabah kahvaltıda aşırıya kaçmayınız.

15:31’de oldukça affedici, yaratıcı, ılımlı olabileceğimiz zaman aralığında olacağız. Affetmek özgürlüktür, bunu aklınızda tutarak affedin lütfen. İlk olarak kendinizi elbette. Uyumlu bir iletişim kurmak için ideal zaman. +/- 1 saat kullanabilirsiniz bu zaman aralığını.

15:43’de ise gerçekleri, kuralları ve dahi zamanı fark etmemek kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Dikkatli olursak sorun olmayacaktır diliyorum ki.

15:56’da Güneş ve Merkür kavuşuyor, iletişimle alakalı sorunlara çok açık. Ne söylediğinize dikkat edin lütfen ve elbette laptop, telefon, araba vb teknolojik aletler ve araçlarla alakalı da olası sorunlara karşı tetikte olun.

01:22 ise günün en zorlayıcı zaman aralığı olabilir, bu sebeple erken uyumakta fayda var. Manipülatif, baskıcı, kıskanç gerzeklere maruz kalmamak adına erken uyumak iyidir. +/- 1 saat olan zaman aralığı olumsuzluklara gebe. Sonrası ise Ay boşlukta olacak ve biz Pazar sabahına Ay Aslan’da güle oynaya “merhaba” diyeceğiz.