13 Ocak Astroloji Güncesi

Herkese Merhaba

Ay artık Terazi burcunda ve hayatlarımıza güzellik, estetik, sanat, uyum ile ilgili temaları taşıyacaktır.  Eşitlik ve adalet de elbette gündemimizde olacaktır ve Venüs’ün Kova seyri bu konulara en çok da toplumsal alanda şahitlik edebileceğimizi ifade ediyor.

Ay Terazi’de iken;

  • Güzellik salonu ve estetisyen ziyaretleri yapabiliriz. En sevdiğimiz butiğin kapısını çalabilir, daha evvel denemediğimiz tarzları deneyebiliriz. Alışveriş için Terazi zamanları biçilmiş kaftandır çünkü estetik ve güzellik anlayışımız şahane olacaktır.
  • Sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, hayatımızda ilişkilerin önem kazanacağı zamanı anlatır Terazi.
  • İkilik, iki şeyin birbirinden ayrılması veya birleşmesi, standartlar, ticaret, flört, cinsellik, evlilik, denge, savaş, gerçekler, bilim ve sanat gibi temalar gündemimizde olacaktır.

11:33 civarında öncelikli olarak harcamaları ve sevgi arayışını abartabiliriz, çok doğru adımlar atabileceğimiz bir zaman değil. +/- 1 saat etkili olacaktır.

16:27 civarı oldukça bereketli ve verimli olacaktır çalışanlar için. Koruma, kollama içgüdümüz de tetiklenebilir diğer yandan.

21:44 civarı ise enerjik, istekli ve dürtüsel olabiliriz ama dikkatli davranmakta fayda var çünkü Mars henüz durağan pozisyonda. Doğru sözcükleri kullanabilirsek iletişim için uygun zaman aralığı.

00:53 ise gerilimli, tartışmalara açık, sıkıntılı bir zaman aralığı olabilir. İletişim kurmakta zorlanabiliriz.

 

Gün boyu uyumlu, anlayışlı bir hava hakim olacaktır, bu sebeple affetmek, affedilmek , meditasyon yapmak, rüyalarımıza veya iç sesimize kulak vermek çok yerinde olabilir pek tabi.

Sevgilerimle

Selin