16 Ocak 2022 Astroloji Güncesi

Herkese Merhaba

Haftaya Ay’ın Akrep burcunda seyri ile başlıyoruz. Çözülmesi gereken krizler, alınması gereken kararlar, krediler ve ödemeler dahi paylaşılan kaynaklarla alakalı gündemler bizleri bekliyor. Çok da minnoş bir gün sayılmaz.

Grilere çok tahammülümüz olmayacaktır, ortaya konuşmak veya muallakta kalan konular rahatsız edici olacağı için Akrep karizmasıyla sorunları her ne olursa olsun çözmek isteyeceğiz.

Kuşku ve güvensizlik de olacaktır elbette ama bunu olumsuzlukların karşısında savunma mekanizması gibi düşünürsek bu durumdan faydalanabiliriz de.

Akrep zamanı, hayatımızdan çıkarmak istediklerimiz için en uygun zamanlardır, Ay da iyice küçüldüğüne göre detoks için veya genel bir pislik temizleme zamanı diyebiliriz de.

Doktor randevuları ve şifa çalışmaları için de uygundur bugün.

09:31 civarında ilerleyememe, tıkanma ve kayıplar söz konusu olabilir. Geçmişe, kuşkulara ve güvensizliğe gömülebiliriz de. +/- 1 saat bu karanlık etkinin altında kalabiliriz.

13:19 civarı ise farkında olmamak ve kontrolsüzlük kaynaklı yaralanmalara ve hasar veren durumlara açık olabilir.

17:15-23:09 arası ilişkiler, finansal konular, bilimsel ve teknolojik konularla alakalı beklenmedik sarsıntılara, kazalara çok açık. Kimseye densiz bir laf etmeyin, parmağınızı da prize sokmayın lütfen.

Günün bizleri olumlu etkileyebilecek açısı Merkür-Güneş paraleli ki kendimizi ifade etmek ve görüşmeler yapmak için zorlu zaman dilimleri dışındaki aralıkları kullanabiliriz.

Sevgilerimle

Selin