19 Ocak Astroloji Güncesi

Herkese Merhaba
Ay’ın Yay burcu seyri devam ederken diğer yandan da artık iyice kapanıyor. Kova Yeniay’ına doğru adım adım ilerliyoruz. Bakalım hayatımıza nasıl yenilikler hazırlıyor?
 
Bugüne dönecek olursak eğer Ay’ın Venüs ile olumlu açısı ile sabah mutluluk ve yaşamdan keyif alma dürtüsü ile uyanabiliriz. Uyumlu, sevgi dolu ve gülen yüzle güne başlamak gibisi yok.
 
11:16’da aldanma, aldatma, önünü görememe veya kontrolü kaybetme gibi olumsuz temalar tetiklenebilir. Yaşamın kontrol edemediğimiz, daha toplumsal bir alanda yaşanabilecek belirsizliklere gebe bu zaman aralığı. Ayrıca sular, gazlar, denizler ile alakalı yaşanabilecek aksilikler de söz konusu olabilir. +/-1 saat gibi düşünebilirsiniz.
 
13:07 civarında ise kalıcı ve sağlam adımlar atmak, haklıysak eğer hakkımızı almak için gayet uygundur. Sabit kalmasını ve bozulmamasını istediğiniz her şey için bu zaman aralığını değerlendirebilirsiniz.
 
13:09-22:12 arasında ise Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığına önemli işleri getirmemeye çalışın. Askıda kalabilir, verim alamayabilirsiniz.
 
Merkür’ün düğümlerle olumlu açısı ise uzun zamandır hayatımıza katmak istediğimiz yeniliklerin zamanının geldiğini işaret ediyor.
 
Sevgilerimle
Selin