19 Şubat Astroloji Güncesi

19 Şubat Astroloji Güncesi

Ay Kova burcunda birlik olmayı, dostları, toplumsal olayları ve etkileri ve dahi sosyal çevremize dair temaların altını çizerken, yardımlaşmanın da önemini yine hatırlatıyor bizlere bugün.

Bugün arkadaşlarla bir araya gelebilir, yardım kuruluşlarına destek olabiliriz. Yine Ay’ın iyice kapanıyor olması, bazı gruplara veda zamanını da gösteriyor. Bazılarını hayatımızdan çıkarabiliriz de pek tabi.

Sabah 06:40-11:00 arasında heyecanla ve hızla düşünmeden hareket etmeyin. Enerjik uyanmanız çok mümkün fakat bu enerji fazlalığı ile düşünmeden hareket etmeyin. Sakarlıklar, kazalar ve beklenmedik sorunlar çıkmasın. Örneğin sabah enerjik uyanır koşuya gitmek istersiniz ama inerken asansörde elektrik kesilir, veya sabah çeneniz enerjik uyanır bir sürü şey anlatmak istersiniz, eşiniz sizinle aynı fikirde olmayabilir ve beklenmedik, sarsıcı bir tepki verebilir. Yani enerjinizi doğru, kontrollü kullanırsanız iyi olur bu sabah. Yine aynı zaman aralığında kesici aletleri dikkatli kullanın, ateş ve elektrikle alakalı kullanımlara dikkat edin. İçgüdülerinizi dinleyin ama abartmayın, mantık dışı davranmayın.

15:00 civarında önemli görüşmelerinizi yapabilir, doğru iletişim kurabilirsiniz. Aracınızla kısa bir yolculuk yapabilir veya kitap okuyabilir, bir şeyler yazmanız gerekiyorsa bu zaman aralığı uygundur. (+/- 2 saat)

Bugün Güneş, Balık burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca hayatımıza;

  • Sosyal adalet, fedakarlık, yaşamı paylaşmak, bir arada olmak
  • Hırsları ve günlük telaşeyi bir kenara bir nebze de olsa bırakmak
  • Şifa bulmak, birlik olmak, herkesin iyiliği için hareket etmek
  • Bilinmezlik, çözülemeyen olaylar, anlaşılmayan durumlar
  • Güzellik, tıp dünyasında gelişmeler gibi temaları taşıyacaktır.

Yanı sıra Balık çözülmeyi de anlatır ve Güneş yaşamsallığı, beraber ele aldığımızda ise pek bir şeye el atmak istemeyeceğimiz , belki yaşam enerjimizin düşeceği bir zaman diliminin habercisi. Balık, gizlenen şeyleri ifade eder ve Güneş’in gizlenen, saklanan, üstü örtülen şeylerin açığa çıkacağını ve bir anlamda sınırsızlıkla da yüzleşebileceğimizi düşünebiliriz de , öte yandan ise gizlilik gerektiren işler için de Balık zamanları epey uygun olacaktır.

Sevgilerimle

Selin