22 Şubat Astroloji Güncesi

07:07-08:14 arasında Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığına önemli işlerinizi planlamayın. Sonrasında ise Ay artık Koç burcunda ve Yeniay planlarınızı devreye sokmaya başlayabiliriz. Zaman diğer günlere göre daha hızlı akabilir, biz de zamana uyumlanarak hız kazanabiliriz.

Çocuksu ve hevesli, yaşam dolu ve enerjik hissedebiliriz kendimizi.

Yenilenmek, şarj olmak için uygun bir gün bekliyor bizleri.

Kendimizi cesurca ifade edebilir, duygu durumunuzu ve düşüncelerinizi korkusuzca anlatabiliriz bugün.

Zihinsel enerjimiz oldukça yüksek olabilir, iletişim çok hızlı olabilir ayrıca. Yarışmalar yapmak, çocukları rahatlamak için satranç turnuvaları düzenlemek için gayet uygun bir gün olacaktır.

Daha evvel kendimizde yeterli gücü ve iradeyi bulamadığımız için eksik kalan işlerimiz var ise tamamlayabiliriz.

Girişim yapmak, başlatmak için uygun bir gün. Aşk ilişkileri de başlayabilir fakat aynı hızda bitebilir de, bu sebeple hemen herkese inanmamakta fayda var. Bir hevesle harekete geçen çok olacaktır.

Diğer yandan dürtüler ve libidoda da artış olacağı için anksiyete ve fevri çıkışlar söz konusu olabileceği gibi ilkel dürtülerle saldırganlaşan insanlara karşı dikkatli olmakta da fayda var.

Kesici, delici aletlere, vahşi hayvan saldırılarına karşı da dikkatli olunmalı. Silahla yaralanmalardan da bahsedebiliriz.

Kazalar ve sakarlıklar da söz konusu olabileceği için hızı azaltmakta fayda var. Bu etkiler 2 gün boyunca kendisini hissettirecektir.

Sağlık açısından migren atakları, baş ağrısı, sakarlık kaynaklı özellikle yüz bölgesi ile alakalı kazalara dikkat etmekte fayda var. Hatta mümkünse bugünlerde yüzünüze iğne, kesi vb gerektiren işlemler yaptırmayın bu 2 gün.

Öğle saatlerinde çapkınlıklar söz konusu olabileceği gibi abartılı alışveriş de mümkün olabilir. Yemekten daha fazla keyif almak, kokuları daha derin hissetmek, dokunma ihtiyacının artışı söz konusu olabileceği için +/- 2 saat kendimizi keyifli hissedebiliriz. Dürtülerimizin sesine epey kulak vereceğimiz bir zaman aralığı yani.

Yine de 13:30-15:50 arasında risk almayın.

Gıda alışverişi yapacaksanız akşam 17:00-19:00 aralığına bırakmayın, daha evvel bitirmiş olun.

Gece geç saatlerde ise her türlü aşırılığın tetiklenebileceğini, dürtülerin çok üst oktavda hissedilebileceğini , provokasyon ve fanatizmin sınır tanımayabileceğini düşündüren bir gökyüzü yerleşimi var. Olumlu tarafı ile büyümek, genişlemek için iyi fakat her dürtüsel olumsuzluğun kontrolsüz büyüyebileceği için de riskli bir zaman.

Sevgilerimle

Selin