24 Şubat Astroloji Güncesi

Güne Ay’ın Koç burcu seyri ile başlıyoruz ve özellikle sabah 08:46 ve civarına odaklanma gerektiren işlerde başarı sağlayabilir, gün içinde yapacağımız işler için zamanlama ile ilgili plan yapabiliriz. Kalıcılık ve sağlamlık gerektiren görüşmeler için yine uygun olacaktır.

10:22 civarında ise özellikle akışkan olan, sıvı olan her şey ile alakalı risk almamız gereken bir zaman aralığı. Yanı sıra korku, kaygı, stres tetiklenebilir. Değişim ve dönüşüm gerektiren konular var ise, evinizde yapmanız gereken değişimler var ise bu zaman aralığını olumlu bu şekilde kullanmanızı öneririm, aksi durumda hiç risk almayın. Geçmişe ait su yüzüne çıkan anılar veya sırlar olabilir. Gerilebilir, kendimizi baskı altında hissedebiliriz. (+/- 2 saat)

10:23-11:29 arasında boşlukta seyreden Ay, sonrasında Boğa burcuna geçiş yapacak. Ve 2 gün boyunca sağlam ve güçlü olmasını istediğiniz her konuda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Güvenlik ve konfor önem kazanacaktır mutlaka.

Finansal konularla ilgilenebilir, yatırım hesabı açabiliriz. Beslenmemizi düzenlemek için ekstra efor sarfetmemiz gerekebilir.

İnsanların birbirine olan desteği ve beraber hareket etmesi de yine söz konusu olacaktır, buna dair haberlere şahitlik edebiliriz.

Akşam saatleri ise baskılanmış, sınırlanmış hissedebilir, yapmak istediğimiz işlerde ilerleme kaydetmekte zorlanabiliriz veya basitçe izin alacaksak alamayız, onay alacaksak çok bekleriz.

Sağlık açısından ise boyun ve boğaz bölgesi hassasiyet gösterebilir. İştah fazlaca açılabilir. Düşünmeden canımız ne isterse yersek sonrası zorlayıcı olacaktır.

Ay’ın Boğa’da olmasına rağmen sanki bereketiniz yokmuş gibi gelebilir, bu sebeple işleri oluruna bırakmayın kazançlı çıkmak istiyorsanız.

Bahçe işlerimiz var ise Cuma gününü değerlendirebilir, güzellik salonlarından randevu alabilir, sanatsal faaliyetler için de Cuma gününü ayırabiliriz.

Ayrıca bugün yeni şeyler denemek, yeni gruplara katılmak, yeni insanlarla tanışmak için de oldukça uygundur. Yine de çok dikkatli olmalıyız, ilk etapta şahane görünen yenilikler sonradan pişmanlık da yaratabilir.

Sevgilerimle

Selin