28 Şubat Astroloji Güncesi

Güne Ay’ın İkizler burcu seyri ile “Merhaba” diyoruz ve iletişim trafiğinin yoğunluğu bugün de devam ediyor ve dahi bilgi kirliliği ve asparagas haberler söz konusu olacaktır.

Yer altı ve deniz altı ile ilgili haberler de gündem olabilir bugün ve dahi vatan toprakları ve geçmişle alakalı de haberler bizi bekliyor olabilir. Sabahın erken saatleri özellikle güvenli alanda olmak, risk almamak önemli olacaktır.

Ticari faaliyetler, eğitimlere katılmak, taşımacılık ve dahi yazılı ve sözlü iletişimle alakalı işlerinizi halledebilirsiniz.

Sağlık açısından solunum yolları hassasiyet gösterebilir, alerjilere ve hava kirliliğine dikkat edelim.  Diğer yandan özellikle sabahın erken saatlerinde sokak hayvanlarına da mesafeli yaklaşırsak iyi olacaktır.

Sabahın erken saatleri olan 07:00 ve civarında oldukça dürtüsel ve agresif olabiliriz, bu sebeple bu zaman aralığında iletişim kurmaya çalışmaz isek iyi olur. (+/- 2 saat)

18:44 civarında akıl karışıklığı, dağınıklık sebebiyle olumsuzluklar yaşanabilir, yapılması gerekenler unutulabilir. Önünü görmeden hareket etmek ve dahi güvenmediğiniz alanda bulunmak ve riskli binalara girmemek iyi olacaktır. Sıvı ve ilaç kullanımı ile ilgili olası olumsuzluklara karşı da tedbirli davranmak gerekebilir.  (+/- 2 saat)

22:25 civarında ise bilgi akışı hızlanabilir, iletişim yoğunlaşabilir. Toplantılar organize edilebilir, gruplar bir araya gelebilir.  Bakteriler ve virüsler kaynaklı hastalıklara açık olabileceğimiz bir zaman dilimi olacağı için dikkatli olmakta fayda var. (+/- 2 saat)

 

Sevgilerimle

Selin