1 Mart 2023 Astroloji Güncesi

04:08-05:40 arasında Ay boşlukta olacak, sonrasında ise Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ev, yuva ve aile ve dahi topraklarımızın, vatanımızın, ait olduğumuz veya ait hissettiğimiz yer veya kişilerin önemi hatırlatacaktır.

Nispeten iyimser ve umutlu olacağımız bir gün bekliyor bizi, eğer finansal konularda girişimler yapmak isterseniz bugünü değerlendirebilirsiniz.

Güven ve güvende olmak en önemli konular olacaktır, içgüdüler ve ihtiyaçlar da söz konusu olabilir aynı süreçte. Bilinçaltı da dalgalanmaya başlayacağı için bir süredir yayılan ve duyulan haberlerin yarattığı korkular ve psikolojik sorunlar su yüzeyine çıkabilir de.

Evimizle ilgilenebilir, evde vakit geçirebilir ve dahi taşınmaz mülklerimiz var ise yatırımlarımızı gözden geçirebiliriz.

Aile büyüklerini ziyaret etmek veya sevdiklerinizle lezzetli yemeklerin olduğu bir sofrada bir araya gelmek isterseniz değerlendirebilirsiniz. Ola ki küslükler ve incinmişlikler var ise telafisi için bugün çok uygundur. Alınganlık yapmaya, her olayı kişiselleştirmeye çalışmayınız.

14:55 civarı beslenme, yiyecek-içecek ile ilgili bazı sorunlar çıkabilir. Aradığınızı bulamayabilir veya ihtiyacınız olan bir gıdaya ulaşamayabilirsiniz.

17:19 civarında ise yeni deneyimler, önemli görüşmeler için değerlendirilebilir. Doğru kararlar alabilirsiniz bu zaman aralığında. (+/- 2 saat)

Gün boyunca anlayışlı davranmak ve neleri ne için feda ettiğinizle alakalı sınırları korumakta fayda olabilir, çünkü tam da bu noktadan yara almak söz konusu olabilir.

Sağlık açısından mideye ve göğüslere dikkat etmenin yanı sıra kemikler, dişler ve cilt de çok hassas olabilir. Kazalara karşı dikkatli olalım lütfen, kemik kırıkları yaşanabilir.

Sevgilerimle

Selin