3 Mart Astroloji Güncesi

Ay’ın Yengeç burcu seyri ile başlıyoruz Cuma gününe ve sabahın erken saatleri şifa, şefkat ve merhamet ve fedakarlık duygularının hakim olduğu ama bunun dozunu ayarlamakta sorun yaşayabileceğimiz bir zaman aralığı bekliyor bizleri. Yaratıcılık gerektiren, somut bir şekilde deneyimlemeye gerek olmayan işlerde dahi başarı sağlamak mümkün olabilir. Sabah almanız gereken ilaçlar var ise akıl karışıklığına karşı alarm kurmanız iyi olabilir ve dahi sıvı alımına dikkat etmek yine uygun olacaktır.

17:17 ve civarında hayatımızın herhangi bir alanında risk almamalıyız. Zorlayıcı, baskılayıcı ve sarsıcı etkiler söz konusu olabilir. Yanı sıra; zamanlama ile ilgili hatalar, yanılgılar, planların işe yaramaması veya işlememesi, zehirlenmeler ve çevrede ne olduğunu bile farkına varmadan oluşabilecek aksilikler söz konusu olabilir. Alışveriş ve evimizde vakit geçirmek ve ev işleri yapmak için de uygun bir zaman değil açıkçası. Teknolojik aletlerde sorun yaşanabilir, teknolojiyi kullanan tüm sistemlerde aksaklıklar kaynaklı ciddi sorunlar çıkabilir. İniş yapan bir uçağın kule ile haberleşememesi gibi bir film karesi düşünebilirsiniz örnek olarak.

Yanı sıra yer altı ile ilgili sorunlar, göçükler de söz konusu olabileceği gibi, gizlilik içinde yürütülen işlerin de ortaya çıkması gibi düşünülebilir de.

İnsanlar dürtü kontrollerini sağlamakta zorlanabilir, tartışmalar ve istenmedik sorunlar yaşanabilir.

Özetle 17:17 ve öncesi ve sonrasındaki 3 saat boyunca lütfen RİSK ALMAYIN!

17:22-18:15 arasında Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığına önemli işlerinizi denk getirmeyin ki askıda kalmasın. Sonrasında ise Ay artık Aslan burcunda ilerliyor olacak.

21:00 ve civarındaki zaman aralığında dolandırıcılıklara, telefonla saçma numaralardan arayan soysuz soygunculara, diğerlerini kandırdığını zannederken asıl kendini kandıran gerizekalılara karşı dikkatli olun. İletişim bozukluğu yüzünden sorunlar da vuku bulabilir ayrıca.

Ay’ın Aslan burcu seyrine gelince;

Önemli sunumlarınız, kendinizi güvenle ifade etmeniz gereken toplantılarınız var ise Aslan zamanını değerlendirebilirsiniz. Yanı sıra flört edebilir, çocuklarla ilgilenebilir, çocuklarla ilgili işler de yapabilirsiniz.

Kuaför randevularınız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerini kullanın derim. Ve dahi spora başlamak için de yine uygun olacaktır aslında.

Kendimizi iyi hissettirecek ve motive edecek arkadaş grupları ile organizasyon yapmak için bu 3 günü değerlendirebiliriz.

Bugün Merkür Balık burcuna geçiyor ve 19 Mart’a kadar bu alanda seyahat edecek. Ticari faaliyetlerde ve iletişimde karmaşa olabilir, akıl karışabilir ama bunun yerine müzik, dans, sanatın çeşitli alanlarında başarı sağlanabilir, ezber yapmak kolay olmayabilir ama araç kullanmak öğrenilebilir. Bir yanımızın şairane bir tavırda olacağı açık. Ve biraz kafalar dalgın tabi.

Bugün Kiron ile kavuşan Venüs ise ilişkiler yoluyla şifalanmayı, birbirimize iyi gelmeyi anlatır. Libido çok artabilir, çiftler birbirine bu anlamda daha da yakınlaşabilir ama gölge yanıyla ayrılık yaşayanlar bir diğerine yara bandı muamelesi yapabilir. Dikkatli adım atmakta fayda var yani .

Sevgilerimle

Selin