6-12 Mart Haftası Bizleri Neler Bekliyor?

Herkese Merhaba,

7 Mart Salı günü Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay’ın etkisi altında olacağımız bir haftaya girişi yapıyoruz. Dolunay Ay’ın ışığının en parlak olduğu zamanı anlatır ve Ay da gizli olanı, geceyi, örtüklüğü, geçmişi, yuvamızı, ailemizi ve aslında hayatımıza dair pek çok temanın ama özellikle gözümüzden kaçmış olan detayların, onarılması gereken sorunların, sağlığın, üzerinde çalışılan projelerin açığa çıkması, aydınlanması ve sonuçlanmasını bekleriz bu dolunayda.

Ve 7 Mart’ta Satürn Balık burcuna geçiş yapıyor. Satürn sorumluluk almak, kısıtlanmak ve engellenmekle ilgili olup zorlayıcı etkiler taşımasının yanında kendi kendine işleyen yeni ve şu anda anlamakta belki zorlanacağımız sistemlerin kurulmasını getirecektir ama bunu kolay yoldan yapmasını beklemek fazla iyimserce olurdu. Bu sebeple bitmez sandığımız, sınırsızlığına inandığımız her konuda aslında sınırlı olduğunu anlayacağız bir bakıma. İlaçlar, sular, sıvılar ile ilgili kısıtlanmaları artık hissetmeye de başladık aslında. Bununla alakalı detaylı yazı ileteceğim sizlere.

Pazartesi;

Dinamik bir enerji ile başlıyor olacağız haftaya. Sıra dışı işlerle dikkat çekmek, özgürlüğümüzü kendi çabamızla elimize almak, kendimizi özgürce ve şaşırtıcı şekilde ifade etmek isteyeceğiz.

Detay gerektiren işleri bugüne getirebiliriz, bakım onarım işleriniz için de uygundur. Doktor randevularınızı alabilirsiniz.

Yeni deneyimler ve yeni fikirler ve hayatınıza yeni giren insanlarla iletişimin de yoğun olabileceği bir gün. Yeni bir telefon almak için değerlendirebilirsiniz.

Salı;

Bugün Dolunay’ın gergin etkisi altında olabiliriz. Aydınlanmasını istediğiniz işlerle ilgilenebilir, bitmiş projelerinizi sunabilirsiniz.

Çarşamba;

Hala elbette Dolunay fazının etkisi ile bir miktar gergin hissedebiliriz kendimizi ama gün boyu Ay Başak’ta olacağı için yine sağlık konuları ile ilgilenebilir, bakım onarım işlerinizi halledebilirsiniz. Gözünüzden hiçbir detay kaçmayacaktır, bu sebeple analiz gerektiren konularınız için, evde sorumluluk paylaşımı ile ilgili konuşmalar için, iş görüşmeleri yapmak ve hizmet vermek ve almak ile ilgili gündemler için uygun olabilir.

Perşembe:

Eşiniz veya partnerinizle vakit geçirebilir, ortaklarınızla görüşmeler yapabilirsiniz.

Güzellik ve estetik için uygun olabilir. Güzelleşmek için alışverişe çıkabilir, zevkiniz gayet üst oktav olabileceği için şahane şeyler alabilirsiniz.

Aracılık etmek, iki kişiyi barıştırmak, iş görüşmesi yapmak için de uygun olabilir.

Cuma:

Bugünü de yine güzellik, estetik ve alışveriş için değerlendirebilirsiniz.

İlişkiler ve aracılık etmek için yine uygun bir gün olabilir.

Cumartesi:

İlginç fikirlerin, garip iletişimlerin, şaşırtıcı haberlerin beklediği bir gün olmakla beraber çocukların biraz fazla hareketlenmelerini de bekleyebiliriz.

İnsanları şaşırtmak istiyorsanız, çözüm bulamadığınız ve yaratıcı fikirlere ihtiyaç duyduğunuz konular var ise bugün idealdir.

Yeni bir teknolojik alet almak için de bugünden faydalanabilirsiniz ayrıca.

İlişkilerde de bir miktar çaba ile orta yolu bulmak ve anlaşma sağlamak mümkün olacaktır. Uzun zamandır ilginizi çeken o adam veya kadınla belki bugün iletişime geçmek için harekete geçebilirsiniz.

Ay’ın Akrep hali bir miktar karamsarlık verse de buna takılmadan olası krizleri çözebilmeyi deneyimleyebilir, derinlik ve odaklanma gerektiren konularda başarı sağlayabiliriz.

Ve bugün detoks yapabilir, diyete başlayabiliriz.

Pazar:

Zorlayıcı bir gün bekliyor olabilir bizleri. İletişimde kırıcı olmamakta, fazla baskıcı ve kıskanç davranmamakta fayda olabilir.

Sabah saatleri hayli zorlayıcı olabilir, baskı altında hissedebiliriz. Tartışmalara ve kazalara açık.

“Hasar” anlamına gelen Kiron’un her şeyi büyüten Jüpiter ile Koç burcunda buluşması, büyük yangınları, uçaklarla ilgili olası sorunları, yabancılar, yurt dışı kaynaklı ve ordular, askerler kaynaklı bir çok sorunu gündeme taşıyabilir. Bunun yerine Kiron’un Astroloji veya Tıp ile ilgili yanının sınırsız büyümesini deneyimlemek dileği ile.

 

Güzel bir hafta olsun lütfen

Sevgilerimle

Selin