20-26 Mart Haftası Burçlar

20-26 Mart Haftası Burçları Neler Bekliyor?

Hareketli bir haftaya başlıyoruz hep beraber. Epeydir üzerimizdeki isteksizlik, halsizlik ve umutsuzluk yerini harekete, değişime, dönüşüme ve yaşamımızı biçimlendirmeye ve pek tabi yeni başlangıçlara bırakıyor. Bu bağlamda burçlara bir göz attığımızda;

Koç ve Yükselen Koçlar: Birincil motivasyonun, imajın, sağlığın ve fiziksel bedeninle ilgili yeni başlangıçlar yapabilir, oldukça cesur ve enerjik olabilirsin. Finansal konularda da gelirlerinde artış ve kalıcı yatırımlar söz konusu olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Bu dönemin en güzeli sensin, ve ilişkilerde de oldukça ilgi çekici olman ve var ise sağlık sorunların veya gücünün yetmediğini düşündüğün sorunların üstesinden gelmeni sağlayacak yeni çözümler karşına çıkabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Yeni arkadaşlıklar, sosyal çevre veya sosyal medya ile ilgili yeni girişimler seni bekliyor. Farkında olmadığın gizli hayranların da kapını çalabilir, bence gözlerin ve kalbin açık olsun.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Kariyer ve sosyal statünü yeniden yapılandırabileceğin fırsatlar oluşabilir, ve sosyal çevrenden bir arkadaşlık aşka dönüşebileceği gibi sosyal medya aracılığı ile kalbinin atışı hızlanabilir de. Kariyerinden elde ettiğin gelirlerde artış da seninle.

Aslan ve Yükselen Aslan: Yurt dışı, uzak seyahatler, hukuksal konular alanında yenilikler söz konusu olabilir, tanınırlığın artabilir ve kariyerinde ve sosyal statünde yepyeni ve kazançlı bir dönemde olabilirsin. Evlilik kararı da alabilirsin pek tabi.

Başak ve Yükselen Başak: Krediler, borçlar ve vergilerini düzenleyebileceğin yeni fırsatlar söz konusu olabilir, yeni bir kredi çekebilirsin. Var ise miras konuları bu dönem kazançla çıkabilirsin. Eş veya partnerinin de gelirlerinde artış seni mutlu edebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi: Yepyeni bir ilişki başlayabilir veya ilişkin başka bir evreye geçebilir. Taşınmak söz konusu olabilir de ayrıca, ve ortaklı gelirlerden yana hayli şanslı olman da mümkün. Bir kredi de bitebilir. Cinsel açıdan da oldukça cazibeli bir dönemdesin.

Akrep ve Yükselen Akrep: İş ortamında yenilikler ve yeni iş arkadaşları söz konusu olabilir, ve çalışma alanındaki değişiklikler hayatına hareket getirebilir de. Yeni bir aşk veya iş ortaklığı da kapını tıklayabilir, ve dahi ilişkindeki sorunları çözmek için eline fırsatlar geçebilir.

Yay ve Yükselen Yay: Yeni bir hobiye başlayabilir, yeni bir aşka yelken açabilir veya belki de bir bebek haberi ile mutlu olabilirsin. Kazançlı bir iş ortaklığı veya belki de iş yerini, ofisini güzelleştirmek gibi konular seni bekliyor olabilir de.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Ev, aile ve yuva konularında yeniliklere “merhaba” diyebilir, yeni bir ev veya taşınmaz alabilirsin. Evinde yenilik yapman da söz konusu olabilir aslında. Yaşamdan keyif alabileceğin, flörtöz olabileceğin bir zamandasın. Sanatla ilgilenmen de olası.

Kova ve Yükselen Kova: Yeni bir eğitim, atölye çalışması ve bolca iletişim bekliyor seni. Arabanı da yenilemen söz konusu olabilir aslında. Yeni insanlarla tanışmak da olası pek tabi.  Evini güzelleştirmek veya bir taşınmaza yatırım yapmak da isteyebilirsin.

Balık ve Yükselen Balık: Yeni parasal kaynakların karşına çıkabileceği ve bu kaynaklarla da kısa geziler, belki bir teknolojik alet alımı, yeni bir işe imza atmak gibi gündemler bekliyor olabilir seni.