3-9 Nisan Haftası Burçları Neler Bekliyor ?

Koç ve Yükselen Koç:

İlişkilerin, evliliğin, var ise iş ortağın ve rakiplerinle alakalı olarak yaşayacağın aydınlanma ve tamamlanma bu haftanın ana gündemini oluşturuyor senin için. Hızlı ve agresif davranabileceğini ve abartılı davranışlarda bulunabileceğini hesaba katarak hareket etmeni, ve dahi kazalara sakarlıklara karşı da sakin kalarak önlem almanı öneririm. 3 Nisan’da finansal konularda yatırımlarla alakalı görüşmelerin artabilir ama sosyal çevrenin manipülasyonuna dikkat! 5 Nisan’da özellikle sağlığınla ilgilenmen gerekebilir, ertelediğin doktor randevuların var ise randevu alabilirsin.  Ateş ve yangınlara karşı dikkatli ol lütfen.

 

Boğa ve Yükselen Boğa:

Sorumlulukların ve günlük yapman gereken işlerle alakalı aydınlanma ve tamamlanma yaşayabilir, evcil bir can dost sahiplenebilirsin. İş arkadaşlarınla ilgili olarak da başladığın bir süreç tamamlanabilir ayrıca. Sağlığına, özellikle bel ve böbrek bölgesine dikkat etmeni öneririm. 3 Nisan’dan itibaren iletişim trafiğin artmakla beraber hayatına da epey hareket gelebilir. 5 Nisan’da ise elinden bir şey gelmediğini düşündüğün konularda iyileşme, aydınlanma yaşayabilir, var ise sağlık sorunun bir süre dinlenmek isteyebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler:

Aşk, çocuklar, hobiler, ailenin finansal durumu ve yeteneklerinle ilgili olarak aydınlanma ve tamamlanma yaşayacağın bir hafta bekliyor seni. Sosyalleşebilir, arkadaş çevrenin parlayan yıldızı sen olabilirsin hatta. Kariyerinden elde ettiğin gelirlerde de iyi haberler söz konusu olabilir pek tabi. Diğer yandan sosyal çevren ile yaşadığın sorunlar var ise dışlanmak veya ait hissedememek gibi, bununla alakalı da bu hafta sorunları çözebilirsin de. Ve dahi yardım kuruluşlarında aktif görev de alabilirsin. Bu dönem arkadan dönen dedikodulara dikkat !

Yengeç ve Yükselen Yengeç:

Ev, aile, yuva ve yerleşim yerin ile alakalı karar verebilir, geçmişte başlayıp süre gelen bir sorun var ise artık tamamlanabilir ve aydınlanabilirsin. Yanı sıra kariyerin ve sosyal statünü anlatan yaşam alanında da aydınlanma, yeni fırsatlar ve yaralarını sarma zamanı senin için. Özellikle aile büyükleri ve otorite figürlerle ilgili yaşadığın sorunlar son bulabilir 5 Nisan ve civarında. Sağlık sorunu olan bir aile büyüğü ile ilgili de sorunun çözümü için girişimlerde bulunabilirsin. 3 Nisan itibarı ile sosyal çevren, arkadaşlıkların hareketleniyor ve arkadaş çevren ile finansal odaklı bazı görüşmeler de cabası.

Aslan ve Yükselen Aslan:

İletişim trafiği oldukça artarken, kısa yolculuklar, susmayan telefonlar, atılması gereken imzalar, görüşülmesi gereken insanlar, okunması gereken kitaplar ve yazılması gereken yazılar bekliyor seni. Yakın çevren, kardeşlerin, kuzenlerin ile alakalı tamamlanan bir sürece işaret eden bu zaman aralığında belki aracını yenilemek, kaporasını ödediğin aracın teslimi veya teknolojik alışverişler de mümkün. Yurt dışı veya uzak seyahatlerle ilgili planlar ve var ise lehine sonuçlanan yasal süreçlerin de olabilir. Özellikle hukuksal konular, uzmanlık eğitimleri ve partnerinin belki kırıcı sözleri ile alakalı yaşanan sorunlar var ise bu konuda da şifalanman oldukça mümkün. Ticari faaliyetlerin de artacak gibi görünüyor.

 

Başak ve Yükselen Başak:

Kişisel kazançların ve sana ait olan değerli şeylerin ile ilgili bir tamamlanma yaşaman söz konusu olacaktır. Aydınlanan gelir fırsatları ile ortaklı kazançlarda da bazı konuların ortaya çıkması cabası. Var ise sağlık problemin, operasyon geçirebilir veya zihinsel bir sıkıntı var ise terapiye gidebilirsin de. Özellikle 5 Nisan’da kesici delici aletlere, kazalara, ateşle ilgili ev aletlerine falan dikkat edersen iyi olur. Eş veya iş ortağının ticari faaliyetlerindeki artış sana da finansal artış olarak yansıyabilir, uzak seyahatler planlanabilir, gidenin gelenin artabilir uzaktan.

Terazi ve Yükselen Terazi:

Fiziksel görüntün, sağlığın, toplumdaki imajın ve birincil motivasyonlarınla ilgili bir tamamlanma, ektiklerini biçme zamanı senin için. Fiziksel görüntünden değişiklikler yapabilir, sağlık kontrollerini yaptırabilirsin. İlişkiler konusu biraz gergin olsa da yine de olduysa yaralayıcı tartışmalar, bunların telafisi söz konusu olabilir de. Her şartta ilişkiler ve ortaklıklar alanın hayli hareketli olacaktır. 5 Nisan’da doktor randevusu alabilir, genel bir check up için zaman ayırabilirsin de. Çekmeyi düşündüğün bir kredi var ise de 3 Nisan itibarı ile bununla alakalı görüşmeler yapabilirsin. Bu dönem iş ortamın ve kariyer alanın tartışmalı, baskılayıcı etkiler barındırsa da kalıcı sözleşmeler de söz konusu aslında.

Akrep ve Yükselen Akrep

Hayatın kontrol edemediğin, gizli düşmanlarını, kollektif bilinci ve ardına atıp görmezden geldiklerini anlatan alanında tamamlanma, aydınlanma yaşayacağın bir süreç bekliyor seni. İş ortamın ile ilgili olarak özellikle farkında olmadığın konular karşına çıkabilir, realite seni şaşırtabilir. Sağlığına özellikle dikkat etmen gereken bu zaman aralığında lütfen kontrollerini aksatmamaya özen göster. 3 Nisan itibarı ile ikili ilişkiler, ortaklıklar alanın hareketlenip bol bol iletişim kuracağın bir dönem bekliyor olacak seni. Var ise eşin ile alakalı hızlı gelişmeler, yok ise belki de yeni bir teklif seni şaşırtabilir de.

Yay ve Yükselen Yay

Sosyal çevren, gelecek ile ilgili planlar ve hayallerin, kariyerinden elde ettiğin gelirlerinle alakalı olarak bir tamamlanma süreci bekliyor seni. Aksiyon aldığın bir yardım etkinliğinin sonuçları veya emek verdiğin bir projeden kazandığın gelirler gibi konular gündem olabilir pek tabi. Aşk ve çocuklar ile ilgili alanın da hareketlenirken, bir aşk itirafı gelebilir mesela. Riskli yatırımların var ise o noktada bir aydınlanma, açığa çıkma da mümkün pek tabi. 5 Nisan’da özellikle çevrendeki çocuklarla alakalı yaralanmalara kazalara karşı dikkatli ol lütfen. 3 Nisan itibarı ile de artık işyerinde iletişim trafiği, yazışmalar, görüşmeler epey artacak sanki.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Kariyerin ve sosyal statün ile ilgili bir sürecin tamamlanması, ektiklerini biçmen, çabalarının sonuç vermesi gibi gündemlerle dolu bir hafta bekliyor seni. Diğer yandan ev, aile, yuva, emlak alım-satım gibi işlerin var ise temkinli olmanı, abartmadan davranmanı, acele etmemeni öneririm. Bu alandan fırsatların yanında riskler de söz konusu olabilir. Aile büyüklerinden veya bireylerinden sağlık konuları ile ilgilenmen gerekenler olabileceği gibi senin de bilinçaltınla alakalı belki de bir terapi sürecine başlaman mümkün olabilir de. Aileden gelecek olan finansal desteklerde artış ve dahi flört konularında da kalıcı birliktelikler bekliyor olabilir seni. Hayattan keyif almaya odaklandın bir dönem olabilir evet ama ikili ilişkiler sarsıcı ve tatsız olabilir, dikkat!

 

 

Kova ve Yükselen Kova

Yurt dışı, yabancılar, uzak yolculuklar, uzmanlık eğitimleri ile ilgili aydınlanma, tamamlanma bekliyor olabilir seni. Var ise hukuksal süreçler tamamlanabilir, vize vb başvuruların sonuçlanabilir de. Yakın çevre ve kardeşler ile ilgili alanda hareketlilik söz konusu olacağı gibi yoğun iletişim, yazışmalar, konuşmalar, görüşmeler de bekliyor elbette seni. Ev, yuva, aile ile ilgili alanda iletişimin ve hareketliliğin artışı da cabası. Sağlıkla alakalı olarak mide ve göğüslere özen göster bu dönem. 5 Nisan’da trafikte araç kullanırken, ev aletleri ile uğraşırken veya sadece yürürken fark etmez, dikkatsizlik yapma.

Balık ve Yükselen Balık

Krediler, borçlar, vergiler ve sende stres yaratan konularla ilgili bir tamamlanma süreci seni bekliyor. Biten bir kredi, tamamlanan bir zorlu süreç ve bunların sana kişisel kazanç olarak dönmesi de cabası pek tabi. Flört ve çocukları anlatan yaşam alanın biraz zorlayıcı olsa da seninle flört edenlerin artışı da çok mümkün bu dönemde. Yakın çevren ile iletişim artabileceği, kalıcı imzalar atabileceğin bir dönem de bekliyor seni. Daha güvenli bir araç almak veya eve uzun zamandır istediğin bir mutfak eşyası alman da mümkün tabi. Finansal hareketlilik en önemli gündemin.