“Astroloji ile Yaşamak” Atölye Çalışması

Bu dünya planına ilk geldiğimiz, ilk nefesi aldığımız an gökyüzünün anlık fotoğrafıdır, yaşam sözleşmemiz. Altında üst benliğimizin imzası olan bu sözleşme, tüm yaşam olasılıklarımızı içerir.

Geçmişi, geleceği ve şu anı ve bizi ve bizi biz yapan tüm bileşenleri. Ve bu sözleşmeyi anlayabilmenin anahtarı Astrolojik semboller ve o sembollerin doğru okunabilmesidir.

Her doğum haritası parmak izi kadar farklıdır birbirinden, kendi dinamikleri vardır. Bu sebeple genel Astrolojik yorumlar çoğu zaman yetersiz kalabilir ve daha derin bir analiz gerekir kendimizi tanımak, bu yaşamı daha verimli ve mutlu yaşamak ve elbette kendimizi gerçekleştirmek için.

Doğum haritamızı bilirsek ve tanırsak kısırdöngülerimizi çözer, yaşamımızı planlar, yolunda gitmeyenleri değiştirme şansı var ise değiştirebilir, kaderimiz sandığımız tercihlerimizi başka tercihlerle değiştirerek veya en azından anlayarak aslında kendi sırrımızı çözeriz. Ve insan kendini çözerse, yaşamı çözer.

İşte “Astroloji ile Yaşam” atölyesinde tam olarak bunu yapmak için adım atacağız hep beraber. Hayatımıza dokunabilecek sihirli değneğimizle tanışacağız.

5 ay sürecek olan atölye çalışmamızın sonunda kendi doğum haritalarınızı tanıyabilecek, gök cisimleri, burçlar, evler, açılar ve kombinasyonlarının ne anlama geldiğini yorumlayabileceksiniz. Ve büyüleyici Astroloji evrenine attığınız bu ilk adımdan sonra yaşamın tüm çiçekli yollarını keşfetme serüveniniz başlayacak.

Atölye müfredatı ise;

 1. Ders: Astroloji’ye “Merhaba”. Neden Neoklasik Astroloji?

Haritaya genel bakış. Gezegenlerin, burçların, evlerin ve açıların genel tanıtımı. Kullanılacak Astroloji programı hakkında bilgi.

 

 1. Ders: Gök cisimleri; Ay, Güneş, Merkür, Venüs
 2. Ders: Gök cisimleri; Mars, Jüpiter, Satürn
 3. Ders: Gök cisimleri; Uranüs, Neptün, Pluto
 4. Ders: Burçlar; Koç-Aslan-Yay
 5. Ders: Burçlar; Boğa-Başak-Oğlak
 6. Ders: Burçlar; İkizler-Terazi-Kova
 7. Ders: Burçlar; Yengeç-Akrep-Balık
 8. Ders: Burçlar; akslar ve karşılaştırmalar. Antisya-Kontraantisya
 9. Ders: Gezegenler ve Burçlar; Kombinasyonlar
 10. Ders: Gezegenler ve Burçlar; Kombinasyonlar
 11. Ders: Gezegenler ve Burçlar; Kombinasyonlar
 12. Ders: Evler
 13. Ders: Evler, gezegenler ve burçlar-Uygulama
 14. Ders: Evler, gezegenler ve burçlar-Uygulama
 15. Ders: Asaletler
 16. Ders: Açılar
 17. Ders: Açılar
 18. Ders: Uygulama
 19. Ders: Uygulama

 

Derslerde katılımcıların izni ile bireysel haritaları çalışılacaktır. Zoom üzerinden işlenecek olan ders kaydı ertesi gün katılımcılara iletilecektir. Oluşturulan whatspp grubu üzerinden sorduğunuz sorular yanıtlanacak, böylelikle öğrenme bir sonraki derse kadar devam eden bir süreç olacaktır. Pratik amaçlı ödevlendirme yapılacaktır.  Yanı sıra atölye bitiminde katılım sertifikalarınız tarafınıza iletilecektir.

 

Tarih: 18 Ekim Çarşamba

Saat: 19:50

Ücret ve kayıt bilgisi için;

Tuğçe Yılmaz

Whatsapp: 0506 474 24 35