Herkese Merhaba,

Ay’ın Boğa seyri ile başlıyoruz haftaya ve bu ani ve büyük olaylar demek öncelikle. Yanı sıra fiziksel ve finansal güç önemli olacaktır, bu sebeple para konuları öncelik taşıyor pek tabi .

Boğa zamanı enerjiyi korumak için biraz tembellik istesek de yine de oldukça verimli ve bereketli zamanlar olabilir, yeter ki üretmeye başlayalım.

Güzelleşmek ve indirimli ürünler almak için değerlendirebiliriz bugünü.

Sabah erken saatlerde eğitim-öğretim, seyahatler, turizm ve adalet alanında çalışanlar oldukça motive ve istekli uyanabilir. Ve bu motivasyon iştahla da ilgili olabileceği için kahvaltıda abartmayın bence.

18:56 ve civarında ise ani olaylar, beklenmedik manyaklıklar olabilir, insanlar fazla bireysel davranıp agresyon yaratabilir.

23:06 ve civarı ise ihtiyaçlar ve zevkler çatışabilir, ilişkiler için yıpratıcı olabilir, kadınlarla tartışabilirsiniz.

Gün boyunca etkili olan Venüs’ün düğümlere olan uyumlu açısı ve Mars’ın Juno’ya iradi bağlanışı, bugün anlaşmaları, evlilikleri, ortaklıkları epey duyarız gibi görünüyor. Ticaretle de ilgili olan bu görünüm yeni ticari anlaşmaları anlatıyor olabilir.

Güzellik işlemleri için de randevularınızı alabilirsiniz. Diyete başlamak için bekleyin, Ay Boğa’dan bi çıksın.

Merkür-Neptün karşıtlığı ise bugün yanılgıları, dolandırılmayı, belirsizlikleri, muğlak konuşmaları, deniz taşıtlarında kazaları veya kara taşıtlarında da tasarımlarıyla ilgili sorunları veya sıvı sorunlarını ifade ediyor. Yollar ve sokaklarda su basmaları yaşanabilir, elektrik tellerine de dikkat etmek gerekiyor. Sahtekarlıklara, hırsızlıklara, gerçeklerin saptırılmasına karşı temkinli olmalıyız. Kredi kartlarınıza, nakit paranıza, banka hesabınıza sahip çıkın.  Akıl karışıklıklarına dikkat etmeli, kimsenin de sizi kandırmasına müsaade etmemelisiniz, eğer kandırılmak istiyorsanız o başka, mis gibi açı o zaman.

 

Sevgilerimle

Selin