Herkese Merhaba,

08:02 itibarı ile Ay İkizler burcu seyrine başlıyor ve iletişim, hızlı ve pratik çözüm ve hareket, kısa yolculuklar, ve pek tabi hızlı bilgi akışı hayatımızda önem kazanıyor.

Yalnız bilgi akışında yalanı ve gerçeği ve dahi manipüle edilme halini dikkate almak iyi bir fikir olabilir. Her dedikoduya paye vermeyin.

Yanı sıra kısa yolculuklarda, trafikte de bir anlık dalgınlıkla bir aksilik yaşamamak adına dinlenmiş ve sakin yola çıkmanızı tavsiye ediyorum.

El becerisi gerektiren işlerde bugün harika tasarım ve eserler çıkabilir, eğer ellerinizle üretim yapıyorsanız bugünü değerlendirin bence.

Mailleri gönderebilir, kargolarınızı yollayabilirsiniz ama nereye gönderdiğinize ekstra dikkat ederek.

Yanı sıra işlerinizi kopyalayan, çalan kişiler de olabilir, siz de benim gibi taklit edilmekten tiksiniyorsanız sakin kalın, işinize bakın. Boş verin, kopyacı ancak kopyaladığı kadarıyla kalacaktır, adeta bir peripella (çakma Nutella), veya alkolden geniz yakan çakma parfüm gibi.

Fakat öte yandan baskı gibi kopyalama işi yapanlar içinse ideal, tabi ekstra dikkatle. Çünkü Merkür-Neptün açısı aktif.

Sağlık açısından virüs ve bakterilere karşı dikkatli olmanızı, elleriniz, kollarınız ve omuzlarınızı zorlamamanızı tavsiye ederim.

Sabah 10:28 ve civarında baskılanmış ve biraz karamsar hissetmek mümkün, zamanlama ile ilgili sorunlar da yaşanabilir. Sorumluluklarınızı zamanında yerine getirmek kolay olmayabilir, işlerinize erken başlayın.

Ortak kelimeleri yer altı olan bu Merkür ve Pluto’nun pürüzsüz akış ile bağlanması ise yeraltı dünyasına dair haberleri karşımıza çıkarabilir. Bu sadece olumsuz olarak algılanmamalı pek tabi ki, yer altından çıkarılan parçacıklı ufak tefek şeyleri, belki madenler ve/veya madeni paraları haber olarak okuyabiliriz.

Aynı açı sahtekarların da elini kuvvetlendirebilir, dikkatli olmalısınız, iyi tanımadığınız insanların karizmasına kapılmamalısınız.

Toplum dışına itilmiş, dışlanmış konu veya kişilere dair ortaya çıkan haberler de mümkün bu dönem. Güvenlik kaygısı yayılabilir insanlar arasında, ve yine çok büyük sistemli bir hırsızlık söz konusu da olabilir.

Bireysel açıdan ise manipüle edilmeyin, ama sizin etkilemek istediğiniz birileri varsa kim tutar sizi, yürüyün.

 

Sevgiler ve öpücükler

Selin

Write a comment