Herkese Merhaba,
Ay’ın İkizler’de seyri ile iletişim, ve aktarım trafiği bugün de devam ediyor. Bilgi alıp vermek, merak ettiğimiz konularda araştırma yapmak, el becerisi gerektiren işlerle uğraşmak, ticari faaliyetlerimiz yönelmek için İkizler zamanı değerlidir, kullanabilirsiniz.
Spor ve diyet rutinine başlamak, tekrar ve kopya gerektiren işlere yönelmek de yine bugün mümkün olabilir.
Yanı sıra hırsızlıklara ve dedikoduya karşı da temkinli olmak, banka hesaplarınızı, dijital araçlarınızı da garantiye almak iyi bir fikir olabilir.
16:50 ve civarını eksiklikleri tamamlamak, kusurları gidermek, şifa çalışmaları yapmak ve usta olduğumuz konuların üzerine eğilmek için değerlendirebilirsiniz. “Çekilin ben doktorum!” tam da bu saatlerin işi gibi duruyor.
Gün boyunca özellikle ikili ilişkilerde eskiyi aramak, eskiye dönmek, eskiyi seçmek gibi çelişkiler yaşayabiliriz. Veya ilişkilerde verilen/verilmeyen emeğin masaya yatırılıp , yani eski defterlerin açılıp muhasebe zamanı gelmiş olabilir. Değer veriyorsanız yapıcı olmak en doğru çözümken, eğer yürümüyorsa da kestirip atmak, acı da olsa, gerekir bazen.
Siyaseti çok konuşacağımız birkaç gün olmakla beraber özellikle sporcuların risklerle ilgili dikkatli olması gerektiğini belirtmeliyim.
Kavga eden grupları, toplulukların gerginliğini ve saldırıları konuşabiliriz önümüzdeki birkaç gün. Bu sebeple gereksiz meydan okumaya, fazlaca risk almaya gerek yok.
Venüs ile Neptün’ün uyumsuz açısı ise bizleri ilişkilerde, ticarette, ortaklıklarda, güzellik ile ilgili konularda ve siyasette aldanmaya karşı uyarıyor.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment