Herkese Merhaba,
Sabahın erken saatleri akıl karışıklıkları, unutkanlık ve belirsizlik yüzünden önemli işlerimiz için pek uygun sayılmaz. Ay Mars-GAD kavuşumunu tetikliyor ki bu da eski defterleri, geçmiş sebepli yaşanabilecek tartışmaları ve birbiriyle çatışan grupları ifade ediyor. Yani sabah erken yollara düşenler, akıl karışıklıklarına karşı kuvvetli bir kahve, trafikte tartışma-kavga-kargaşalara karşı sakin kalmak, kavga gürültüden uzak durmak gibi önlemler alırsa iyi olabilir.
09:34 ve civarında küsseniz barışmak, gönül almak için mesaj atabilirsiniz. Yanı sıra ticaretin de hareketlenmesi mümkün. Veya şakacı bir dostla mis gibi bir kahve ve keyif zamanı olsun.
09:34-15:31 arasında Ay boşlukta olacak, önemli işlerinizi başlatmamak, var olanları gözden geçirmek tavsiye edilir.
15:31 itibarı ile de Ay Yengeç burcunda seyrine başlıyor ve ev, aile, yuva, yerleşim ile ilgili gündemlere “Merhaba” diyoruz ve pek tabi dedikodu da son hızla devam ediyor Yengeç zamanı. Güvenlik kaygıları taşıyabiliriz, gizli saklı işlerle uğraşmamız gerekebilir bu 2,5 gün boyunca. Yanı sıra sevdiklerimize leziz tatlılar pişirebilir, kalplerini midelerinden yola çıkarak keşfedebiliriz. Ama biraz alıngan olabileceğimiz için her agresyonu kişiselleştirmeyin, gerçekten sizinle ilgili olmayabilir her şey.
17:32 ve civarında iletişimle ilgili sorunlar çıkabilir, ev aletlerinde bozulmalar, yanlış giden mesajlar, aracımızda sıkıntılara müsait , dikkat edelim.
17:54 ve civarı ise kalıcılık ve sağlamlık için şahane, zamanı yönetmek, kalıcı işler yapmak için destekleniyoruz. Değerlendirin bence.
Sabah 03:08 itibarı ile Merkür artık Terazi burcuna geçiyor ve ticaret-alım satım, siyasi ve diplomasi görüşmeleri zamanı bekliyor bizleri. Merkür’ün Terazi’ye geçiş anı haritasını ayrıca değerlendireceğim. Fakat söyleyebilirim ki iletişim dili biraz daha uyuma, diplomasiye ve nezakete kayacaktır. Eleştiriler yerini “İkimiz de haklı olabiliriz, seni çok iyi anlıyorum”lara bırakabilir.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment