Herkese Merhaba,
Yengeç’in dalgalı ve endişeli doğasında seyrine devam eden Ay ile güvenlik kaygıları, içgüdülerimiz, bastırdığımız korkularımız ve endişelerimiz su yüzüne çıkabilir, içinizde tutmadan korku ve kaygıları ve dahi acıları paylaşmak, anlatmak her zaman olası en iyi çözüm olacaktır, çünkü içe atarsanız mide problemleri nüksedebilir, dikkat!
Ailemizle vakit geçirmek, güvendiğimiz insanlarla güvendiğimiz çevrede olmak da rahatlatıcı olabilir.
Yaşam alanımızla ilgili düzenlemeler yapabilir, turşu, sirke vb fermente gıdaları evimizde yapabilir, saklamak için ayarlamaları yapabiliriz Yengeç zamanı. Çürüyen şeyleri de bugün atıp kurtulabilirsiniz.
Yine bugün bilinçaltı terapi almak, zihnimizi boşaltmak, geçmişe dair bize zarar veren, engelleyen konulardan kurtulmak için uygun bir gündeyiz. Meditasyon, yoga, trans içeren yöntemler, aile dizimi gibi teknikler de bugün şahane sonuçlar verebilir.
08:08 ve civarında anne-çocuk ilişkileri açısından uygun, çocuklarınızla etkin iletişim kurabilir, onlara sevginizi ifade edebilir, kendilerini güvende hissetmelerini sağlayabilirsiniz.
16:47 ve civarında otoritelerle tartışabilir, kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Önemli görüşmeleri bu zaman aralığına bırakmayın.
18:29 ve civarında ise büyütmek, geliştirmek istediğiniz işler için değerlendirilebilir, finans birikimlerinizi gözden geçirebilir, eğitimleri, seyahatleri planlayabilirsiniz.
Mars ise Pluto ile kare açıya gidiyor. 9 Ekim’de kesinleşecek olsa da gergin etkilerini hissediyor olmalısınız. Ortak kelimeleri; yer altı, yıkım ve şiddet olan bu iki gök cisminin zorlayıcı açısına dikkat etmeli, agresiflikten uzak durmalı, bilim ve teknoloji alanında çalışıyorsanız güvenlik önlemlerine çok ama çok dikkat etmelisiniz. Satürn antisyası ile de su ve sularla ilgili taşkın ve yıkımlara işaret ediyor olabilir. Bireysel hayatlarınızda riski asgariye indirmenizi, mümkünse kimse ile tartışmadan ilerlemeli, ve yeni tanıdığınız insanlara da temkinli yaklaşmanızı tavsiye ederim.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment