Herkese Merhaba,
Ev, yuva ve aile konularıyla ilgileneceğimiz, sevdiklerimizle vakit geçirmekten hoşlanacağımız ama bu arada belki biraz da kaygı geliştirebileceğimiz bir Cumartesi bekliyor bizleri. Evde vakit geçirebilir, yine turşu, sirke yapımı gibi kışlık hazırlıklarımızı yapabiliriz.
Alınganlaşmak ve her konuyu kişiselleştirmek gibi bir tatsızlık yaşarsanız içinize atmayın, mideniz ağrımasın sonra. Unutmayın ki sizden daha kıymetli hiçbir şey yok.
Yaklaşan Mars-Pluto uyumsuz açısı da hayatlarımıza kişisel kaygıların yanına toplumsal kaygıları da taşıyabilir, bu sebeple uyarılarımı dikkate almanızı, henüz izlemediyseniz bir önceki postu kaydedip sevdiklerinizle de paylaşmanızı öneriyorum. Bu 5 gün çok dikkatli ve temkinli olmalıyız.
Sabaha karşı eksiklik ve aidiyetsizlik hissi ile anksiyeteniz artabilir, erken uyumak, geçmiş sorunlara takılmamak ve büyütmemek gerekiyor. Eğer gece dışarda olacaksanız veya gece mesaisi yapıyorsanız hasar ve yaralanma ile sonuçlanabilecek kazalara dikkat etmelisiniz.
11:22 ve civarında aniden, şaşırtıcı sürprizlere açık. Sevdiklerinizi şaşırtıp şımartabilirsiniz de . Ama öte yandan aşırı çılgınlıklara aman dikkat. Risk yok !
16:21 ve civarı ise bir karara varmak veya tecrübesiz olduğumuz işlere girişmek için uygun değil. En basitinden mesela daha evvel yapmadığınız bir yemeği yapmayın, veya daha önceden tanımadığınız yeni insanlara pek de güvenmeyin.
17:58 ve civarı ise sanata, tasarımlara vakit ayırmak, bilinçaltı terapi seanslarına katılmak için ideal.
20:24 ve 22:11’de ve sonrasında ise tartışmalara, meydan okumalara dikkat etmeli. Kalabalıklardan uzak durmalı, ateşle oynamamalıyız.
Gün boyunca ise öngörülerimizde yanılabilir, yanlış yargıya varabiliriz. Öte yandan etik ve ahlaktan uzak egosantrik davranışlara şahitlik edebilir, büyüme ve gelişme fırsatlarını gözden kaçırabiliriz. Aldatma, aldanma hikayeleri yaşanabilir de. Bugün hayata dair çok ciddi kararlar almamak, mümkünse anı kaliteli yaşamak en doğru çözüm gibi durmakta.
Sevgiler
Selin

Write a comment