Herkese Merhaba,
Ay’ın Aslan’a geçişi ile bir nebze de olsa içimizdeki karamsarlık ve kaygı gitmiş, yerini keyifli vakit geçirmeye, sosyalleşmeye, bağımsız, neşeli hissetmeye ve fingirdemeye bırakıyor. En azından olumsuzluklara teslimiyetten ziyade inisiyatif almak daha olumlu bir davranış modeli olarak karşımıza çıkıyor.
Benliğimize odaklandığımız, kendi mutluluk ve huzurumuzun önem kazandığı bugün Ay’ın aşkın deklinasyonda olduğunu hatırlayıp kibre kapılmayın.
Şehrinizde Pazar günleri kuaförler açıksa saçlarınızla ilgilenebilir, veya evde saç bakımı-boyama işleri için uygun olacaktır.
Modunuzu aşağı çeken insanlara Aslan zamanı tahammül etmek zorlaşır ve kolaylıkla hayatınızdan çıkarabilirsiniz.
Yanı sıra dürüstlük ve açıklık ile ilgili olan Aslan zamanında bazı gizli gerçekler, veya var ise sizden habersiz dönen dolaplar, pat diye açığa çıkabilir de.
Çocuklarınızla vakit geçirebilir, geleceğe yönelik öngörüler ve planlamalar yapabilirsiniz.
Var ise spekülatif yatırımlarınız da hafta boyu alıp satacağınız hisselerinizi kontrol edebilir, tahminlerde bulunabilirsiniz.
Spor yapabilir, dışarı çıkıp sosyalleşebilirsiniz bugün. İyi gelecektir. Fakat Ay aşkın deklinasyonda olduğu için fazla cesur olmaya, risklere de gerek yok.
14:46 ve civarında Merkür’e iradi açı ile bağlanan Ay diyor ki; “Seviyorsan git söyle”. Kendinizi, duygularınızı ifade etmek için değerlendirebilirsiniz. Ticari işler ve iletişim konularında gayretleriniz sonuç verebilir.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment