Herkese Merhaba,
Ay’ın Aslan seyri ile başlıyoruz haftaya. İnisiyatif almak, kendimizi apaçık ifade etmek için idealdir Aslan zamanı, fakat diğer açılar oldukça gergin olduğu için kedi familyasının en tatlı üyeleri gibi temkinli, tetikte, sadece kendi ihtiyaç ve konforumuza odaklı davranmak sanki daha iyi olabilir. Yine inisiyatif alalım ama kimseye meydan okumadan ve kimseye karışmadan.
Sabah erken uyananlar aşırılık ve abartılı davranış, ruh hali veya açlık hissedebilir. Sakinleşip abartmamaya bakın. Bunun yerine güzelliğinizi abartın 😊
10:07 ve civar zaman aralığında uyum ve diplomasi için uygun bir ortam yaratabilir ve kendinizi ifade etmek için faydalanabilirsiniz.
14:13 ve civarında ise doktor randevuları, iyileştirici uygulamalar ve dahi usta olduğunuz konularda kendinizi göstermek için destekleniyorsunuz, değerlendirebilirsiniz. Yine de eksiklik hissi gelişirse takılmayın, neleri iyi yaptığınıza odaklanın bence.
23:35 ve civarında ise tatsız sürprizler söz konusu olabilir, şok edici etkiler, ultra bireysel davranan manyaklar, “hadi kafamızla tuğla kıralım” diyen çılgınlar olabilir. Hiç takılmayın.
Sabah 04:04’te kesinleşen Mars-Pluto uyumsuz açısının tezahürünü savaş, yıkım, katliam olarak deneyimliyoruz zaten. İkisi de yer altı, dışlanma, korkunç olma ile ilgili olan bu gökcisimlerinin yok kare açı ile bağlanması, ve ikisinin de Terazi’nin yöneticileri Venüs ve Satürn tarafından yönetilmeleri açık ve net olarak savaş, ikiye ayrılma, bölünme, siyaset gibi etkileri anlatıyor ki izliyoruz hep beraber. Köprüler, viyadükler gibi alanların yıkımını duymak da mümkün.
Bireysel açıdan ise ilişkilerde ayrılık, ortaklıklarda bitiş gibi etkiler deneyimlenebileceği gibi bel ve omurga ve pek tabi böbreklere ile ilgili sorunlar getirebilir. Sağlığınıza dikkat etmeli, kendinizi asla zorlamamalısınız.
04:10 itibarı ile de artık Venüs Aslan’a veda ediyor ve mekânsız olduğu Başak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu da apaçık aşklar, ilişkiler yerine adı konmayan birliktelikleri getirebilir. Parasal açıdan ise artık hesap-kitap zamanı. Detaylı olarak ingress öngörüm gelecektir tabi ki.
Sevgiler
Selin

Write a comment