Herkese Merhaba,
Sabahın erken saatleri inisiyatif almak ve liderlik etmek için destekleniyor olacağız çünkü Ay hala Aslan seyrinde olacak ve kendimizi cesaretle ifade etmek için gayet uygun diyebiliriz.
Kuaför randevuları, saç bakımı gibi işlerinizi öğle saatlerine kadar bitirmek iyi olabilir.
10:36-12:36 arasında eğer isterseniz oldukça dinamik olabilir, spor yapabilir, herhangi beklettiğiniz bir konu var ise harekete geçebilirsiniz.
12:37-15:01 arasında ise Ay boşlukta seyrediyor olacak, bu vesile ile yeni bir işe başlamak için pek uygun sayılmaz ama var olan işlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Hayatı rölantiye almamız gereken birkaç saat aralık bekliyor bizleri.
15:01 itibarı ile Başak seyrine başlayan Ay’ın yardımı ile detay ve analiz gerektiren işlerimizi başarıyla halledebilir, hayatımızı düzene koyabilir, yaşam alanımızı düzenleyebiliriz. Eğer türlerine göre ayırmanız gereken eşyalar, kitaplar vb kategorizasyon gerektiren işler var ise ideal olacaktır.
Kusurlar biraz fazla göze batabileceğinden normalden daha fazla eleştirel ve bu bağlamda memnuniyetsiz davranabiliriz. Eleştirinin dozuna dikkat etmek gerekebilir, ortam gergin ama Merkür Terazi’de, bu ara dolaylı anlatım kaynaklı eleştiriyi fark etmek de kolay olmayabilir. Fakat öte yandan en eleştirel olduğumuz alan da ilişkimiz ve partner olabilir, gereksiz çıkış yıkım getirebilir, farkında olalım. Adam her zamankinden daha kel veya göbekli görünebilir, unutmayın bir günde değişmedi, siz kusurlara odaklanmış ve düzeltme güdüsünde olabilirsiniz.
17:06 ve civarında baskılanmış, engellenmiş hissedebilir, işinize gücünüze geç kalabilirsiniz, dikkat edin. Zamanı doğru planlayın lütfen.
Gün boyunca ve önümüzdeki 3 gün de hissedeceğimiz Venüs-Satürn karşıtlığı ise finansal konularda sorunları, ödemeleri geciktirmeyi veya yapamamayı getirebilir. Temkinli olsanız iyi olur. Yanı sıra ilişkilerde de baskı ve engel getirebilecek bu etki, havada kalan, adı konmamış birliktelikleri de ciddi bir alana çekebilir. Venüs ve Merkür de karşılıklı ağırlamada olması sebebiyle bu, ilişkilerde, ortaklıklarda, ticarette, dolaşımdaki parada durgunluğa ve karamsarlığa neden olabilir. Aslına bakarsanız aşk ve para gerçeklerle yüzleşip ciddi bir sınav verebilir. Libido da düşük olacağından çapkınlık için yanlış zaman diyebiliriz.
İlişkileri parçalayabilecek yalan yanlış haber taşıyanlara inanmayın! Ticarette de hilebazlara prim vermeyin! Ki Satürn karşıtlığı bir başka açıdan da ticarette hile yapanların, süte su katanların, peynire patates sokanların cezalarını bulması da demek 😊
Sevgiler
Selin

Write a comment