Herkese Merhaba,
Sorumluluklar, düzeltmemiz gereken kusurlar, temizlememiz gereke tozlar, planlanması gereken işler derken aklımızda yapacak bir sürü şey, kuvvetle muhtemel de dinlenmemiş bir zihinle güne uyanıyoruz.
Önceki günden tamamlayamadığımız, tamamlasak da pek memnun kalmadığımız işleri tekrar, bir kez daha gözden geçirebilir, günlük rutinimize keyifle odaklanabiliriz aslında.
Diyete başlamak, detoks yapmak, fazlalıklardan kurtulmak için idealdir değerlendirebilirsiniz.
Sağlık açısından ise bağırsaklar hassaslaşabilir, doğru beslenme ile bunu da çözebilirsiniz bence.
18:05 ve civarında ise nispeten neşeli hissedebilir, her şeye rağmen iyimserlikten söz edebiliriz. Eğitim görüşmeleri yapabilir, yurt dışı süreçlerimiz var ise planlayabiliriz. Büyütmek ve genişletmek istediğiniz işleriniz için de uygun bir zaman aralığı olacaktır.
Gün boyunca aynı deklinasyonda hizalanan Terazi Merkür’ü ve Neptün, bize tasarım, yaratıcılık, bilimsel konularda yazılacak başarılı makaleler gibi konularda destek vermekle birlikte iletişimde rengini anlamakta zorlanacağımız insanları karşımıza çıkarabilir. Uluslararası platformda ise barış çağrılarını, arabuluculuk söylemlerini duyabilir ama tam olarak da tarafları anlamakta da zorlanabiliriz. Çünkü sesle cılız kalabilir, gelişmeler karşısında.
Sağlık alanında gelişmeler haber olabilir bugün, hijyenin önemi ile ilgili konuşmalar ve yazılar da söz konusu olabilir
Mars ve Satürn ise bugün antisya, kavuşumda yani. Amaçlarınıza disiplinle ulaşmak, savaşmak için ideal. Azimle ilerleyerek başaramayacağınız hiçbir şey olmadığını anlatıyor. Sert bir kararlılıktan bahsedebiliriz, ayrıca Terazi Mars’ı yüksek enerji çıkışını da ifade etmesi sebebi ile biz bugün kontrol etmek ve hükmetmek için çok yüksek enerjili eylemler izleyebiliriz. İkisini de yöneten, ve parçalamakla ilgili olan Başak Venüs’ü varken, yine ikiye ayrılma ile ilgili olan Terazi Merkür’ü ile karşılıklı ağırlamada iken bir de, acımasız bir hüküm saldırısını izleyebiliriz.
Güneş ise Kiron ile karşıt açıda, bu sağlığa çok dikkat etmek gerektiğini ifade ediyor. Öte yandan otorite figürler, yöneticiler, gücü elinde bulunduranlar, sanatçılar hasar alabilir, yaralanabilir, skandallar ortaya çıkabilir. Kalp rahatsızlığı olanlar bugün risk almasınlar. Yanı sıra ustası olduğunuz işler bile bugün otorite engeline takılabilir, kendinizi sırf beğenilmedi diye yetersiz hissetmeyin. Eksiklerinizi geliştirmeye ve yeniden denemeye bakın.
Güneş, yaşam. Kiron ise hasar. Terazi’de mekânsız olan Güneş , yaşama yer açmak, alan açmak-aramak- istemekle ilgili olabilir. Umarım, kimsenin yaşam hakkının elinden alınmadığı bir dünyaya uyanırız bir gün.

Sevgiler
Selin

Write a comment