Herkese Merhaba,
Ay’ın Başak’ta seyri devam ederken, organizasyon gerektiren, düzenleme isteyen yaşam alanlarımıza odaklanabilir, evdeki tozu-kiri-pası temizleyebiliriz.
Hayatımızdan fazlalıkları çıkarmak, diyete başlamak, detoks yapmak için yine değerlendirebileceğimiz bir gün var önümüzde.
Sevdiklerimize yapıcı eleştiri ile yardımcı olabilir, gözlerinden kaçırdıkları detaylar var ise beraberce sorunların üstesinden gelebiliriz.
Öğle saatleri şaşırtıcı ve ilk kez olabilecek deneyimlere açık, eğer biriyle ilk kez görüşecek veya bir yere ilk kez gidecekseniz öğle saatlerini değerlendirebilirsiniz.
18:42 ve civar zaman aralığında ise kafa karışıklıkları, yanlış anlamalar, dolandırılma ve yanıltılmaya açık. Her duyduğunuza veya gördüğünüze sorgusuz inanmayın.
23:10 ve civar zaman aralığı ise karizmatik, etkileyici olabilirsiniz. Güce ihtiyacınız varsa uygundur. Hayatınızdan bir şeyin kökünü kazımak isterseniz de gayet uygun.
Gün boyunca bir araya gelmesi çok acayip olan kişi veya şeyleri bir arada görebiliriz. Veya alışılmadık şeylerin ticareti, takası gibi tuhaf haberler görürseniz şaşırmayın. Siz de bugün size bir şeyler satmaya çalışanlara biraz mesafeli davranın, özellikle güven telkin etmeyenlere.
Yine gün boyunca derin, yer altına ait ve kirli birliktelikler, evlilikler, ortaklıklar konuşulabilir. Ki zaten şaşırmıyoruz da artık.
En önemli mesele ise Mars artık yönettiği Akrep burcunda. Sabah 07:03 itibarı ile geçiş yapıyor ve 24 Kasım’a kadar kendi topraklarında hareket ediyor olacak. Mars, zaten başlı başına dinamizm, harekete geçmek, mücadele etmek ile ilgili. Akrep’te ise aradığı gücü bulabilecek ve hayatlarımıza;
– mücadele gücü
– kararlı ve azimli olmak
– amaç her ne ise, en derinine kadar inebilmek
– gizlilik, gizliden işleri yürütmek (kötü bir şey olmak zorunda değil)
– verimlilik
– cinsellik
– acıyı-acıyanı kesip atabilmek- her anlamda şifa (fiziksel-psikolojik)-ameliyatlar
– elemek, seçmek ile ilgili harekete geçme dürtüsü getirecektir.

Size acı (Akrep) verenleri harcayın (Mars) gitsin!

Bu Akrep Mars’ını ayrı bir postta detaylı inceleyeceğiz elbette.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment