Herkese Merhaba,
Tutulmaya doğru adım adım ilerliyoruz, bu bağlamda Ay da kapanmakta iyice. Yeni bir başlangıç , yeni bir şeyler denemek için pek uygun olmamakla beraber var olan işlerimizi toparlamak, vadesi dolanları hayatımızdan çıkarmak, hem hayat hem ev hem de çevremiz açısından güzel bir temizlik yapmak iyi olabilir. Böylelikle Terazi tutulmasının özellikle ilişkilerde, evliliklerde, ticarette, siyasette ve eğitimde tetikleyeceği değişimlere hazır olabiliriz belki biraz.
Güne döndüğümüzde ise ilişkiler, uyum, güzellik, sanat, diplomasi ve ticaret önem kazanabilir. Uzlaşmacı ve arabulucu davranmak, olası sorunları diplomasi ile çözmek için ideal.
Güzellik, estetik işleriniz için de değerlendirebilirsiniz bugünü, fena sayılmaz. Evinizi, çevrenizi de güzelleştirmek mümkün.
Sanatsal tasarımların da bugün dikkat çekmesi mümkün, sadece sanat değil bilimsel tasarımlar için de ideal, değerlendirebilirsiniz.
Akrep Mars’ı Satürn’e pürüzsüz akışla bağlanıyor bugün, bu da azim, kararlılık, engelleri aşmak için çok güçlü bir sebat getirecektir. Elde etmek veya ulaşmak istediğiniz bir amacınız var ise gayretlerinizin kalıcı biçimde karşılık bulabilir ve kontrol altına almak istediğiniz bir grup var ise bugün ve önümüzdeki 5 gün boyunca mümkündür. Yine gizli tutmak istediğiniz, üstünü örtmek zorunda olduğunuz konular için uygun koşulları yakalamak da gayet mümkün görünmekte. Yanı sıra çok organize ve kararlı bir saldırıdan da bahsedebiliriz. Bitmek bilmez bir kazanma hırsı da başka bir gölge yan olabilir bu dönemde. Ameliyatlar için uygun olmakla beraber hayatın her alanında BÜYÜK TEMİZLİK mümkündür.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment