Herkese Merhaba,
Tutulmanın etkisinde güne “Merhaba” diyoruz. Önümüzdeki 20 gün boyunca etkileri yoğun yaşayacağız ki tüm olasılıkları sizlere önceki postlarda anlattım.
Güne dönecek olursak eğer;
Sabahın kaygılı ve karamsar uyanabilirsiniz. Veya sabah karşı rüyanızda sizi korkutan çocukluk canavarınızı görmek de mümkün.
10:01-14:03 arasında Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığına önemli işleri denk getirmemek iyi olacaktır.
Tüm öğleden sonra ve akşamüzeri de dahil olmak üzere kalıcılık ve sağlamlık isteyen işlerinize odaklanabilirsiniz. Yanı sıra cesaretli ve istekli olmak da çok mümkün. İstediğiniz ne varsa kalıcı şekilde elde etmek için ihtiyacınız olan cesaret sizinle olacaktır.
Gün boyunca Merkür-Kiron uyumsuz açısı ise iletişim araçlarında sorunları, trafikte hasar veren yaralanmaları getirebilir. Teknolojik aletlerinizi ve küçük ev aletlerini de düşürmek kırmak mümkün, dikkatli olun bugün, masraf çıksın istemeyiz. Yaralayıcı tartışmalara dikkat.
Yeni bir girişim için henüz uygun bir zamanda değiliz, bu sebeple önümüzdeki süreçte yapacaklarınızı planlamak daha iyi olabilir. Zorla oldurmaya çalışmak iyi bir fikir olmaz hiçbir şeyi.
Güneş-Uranüs 150 lik açısı farkında olmadan yapabileceğimiz hataları ifade ettiği gibi kendi bağımsızlığı ile başkalarının sınırlarını ihlal edebilecek manyakları karşımıza çıkarabilir. Öngörülerde yanılmak, yanlış tahminler yapmak çok mümkün bugün. Ev kazalarına, sularla ilgili sorunlara da aman dikkat.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment