Herkese Merhaba,
Derin analiz, arkasında ne olduğunu anlamak, eleme yapmak, top yekun temizlik için ideal bir gün bekliyor bizleri çünkü Ay Akrep seyrinde. Kuşkucu ve güvensiz olmak mümkün olduğu için insan ilişkilerinde çok başarılı olamayabiliriz fakat iyiyi de kötüden ayırabiliriz.
Hayatınıza gölge eden karanlıktan da kurtulmak için Akrep zamanı idealdir, bilinçaltı terapi, temizlik için destekliyor bizleri.
Hesap kitap işleri, kredi çekmek, kredi kartı çıkarmak , ödemeleri düzenlemek, paylaşılan kaynakları yönetmek için bugün yine aksiyon alabilirsiniz. Mars da Akrep’te olduğu için, odaklanmak, konsantre olmak kolay olacaktır.
Elde etmek istediğiniz hedeflerin listesini yapabilirsiniz ayrıca bugün.
Vücudumuz kendisini yenileme döneminde tıpkı doğa gibi, bu sebeple cilt yenilemesi gerektiren bakımlar için uygun olabilir.
14:30 civarında ihtiyaçları ve dürtüleri çok abartabiliriz, hatta harcamaları. Bu sebeple bu zaman aralığı bir şey satın almak, veya bir ihtiyacı karşılamak için pek uygun değil.
Venüs ve Kiron aynı deklinasyondalar bugün. İlişkilerde yaraları sarmak, iletişim sorunlarını çözmek mümkün görünüyor. Yanı sıra bel ve böbrek sorunu yaşayanlar var ise iyileşmek için doğru zamanda olabilirler. İlişkinizde eksikliği sorun yaratan detayları konuşarak telafi edebilir, onarabilirsiniz. Sevginin iyileştirici gücünü hissedin.
Öte yandan paranızla ilgili eksiklik ve yetersizlik var ise yine bugün yardım alabilir, bununla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.
Hayatınıza giren yeni insanlar veya dahil olduğunuz toplulukların içinden bazıları sizin için ileride önemli olabilir bugün.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment