Herkese Merhaba,
Neşeli ve pozitif uyanabileceğimiz bir sabah bekliyor bizleri çünkü Ay Yay seyrinde artık. Büyütmek ve genişletmek, yayılmasını ve tanınmasını istediğimiz şeyler için bugünü değerlendirebiliriz. Uzmanlık eğitimlerine başlayabilir, veya bu konuda araştırmalar yapabilir, seyahatlerinizi planlayabilir, yurt dışı vize pasaport işleriniz için bugünü değerlendirebilirsiniz. Uçak biletlerine bakabilir, hatta indirimli uçuşlar bulabilirsiniz de. Spor başlamak için de Yay zamanını değerlendirebilirsiniz. Bankada yatırım hesabı açmak için de bugünü değerlendirebilirsiniz.
Gece yarısı baskılanmış ve engellenmiş hissedebilir, yapacaklarımızın yükü ve sorumluluğu yüzünden uyumakta zorlanabilir ve doğal olarak zaman yönetimini sağlayamayabiliriz. Sıcak bir bitki çayı, ve uyku vaktinden birkaç saat evvel yarını planlamak iyi bir çözüm olacaktır.
14:14 ve civar zaman aralığı ise ilişkilerde sorunlar, anlaşmazlıklar getirebileceği gibi finansal konularda da problem olabilir. Harcamaları abartmamaya bakın lütfen, sonra pişman olabilirsiniz. Gerçek ihtiyaçlarla arzular karışabilir, akıllıca hareket etmekte sıkıntı çekebiliriz.
Güneş bugün Güney Düğüm ile kavuşuyor, biraz halsizlik, isteksizlik, enerjimizin düşmesi mümkün fakat tecrübelerimizden faydalanabileceğimiz, eski tanıdıklardan yardım alabileceğimiz, otorite bir figürün bilgeliğinden faydalanabiliriz. Sağlık için eski alışkanlıklara dönebilir, eskinin ne değerli bir şey olduğunu anlayabiliriz. Tecrübelerimiz, eski alışkanlıklarımızla ilgili farkındalık kazanabilir, daha önce fark etmediğimiz şeyleri idrak edebiliriz.
Toplumsal açıdan ise sanatçı veya liderlerle ilgili hastalık, kayıp haberlerini görebiliriz bugün dünyada. Ve eski bir skandalın ortaya dökülüşü haberleri gündeme gelebilir. Ortaya çıkan tarihi eserlerden de konuşabiliriz ayrıca. Ve toplu ölümlerden..
Sular, su taşkınlarına ve aşırı yağışlara karşı dikkat.

Sevgiler
Selin

Write a comment