Herkese Merhaba,
Ay bugün de büyümek, genişlemek ile ilgili olan Yay seyrine devam ediyor. Yurt dışı, seyahatler ve yolculuklar, yanı sıra eğitimlerle ilgili haberler ve süreçler desteklenecektir pek tabi. Gölge yanı ile de abartı ve fanatizme karşı dikkatli olmak gerekiyor.
Spora başlamak, eğitim süreçlerinizi planlamak, uzmanlık alanınıza ile ilgili araştırmalar yapmak için değerlendirebilirsiniz bugünü.
Bugün yediğiniz içtiğiniz şeylerin hijyenine dikkat edin. Evlilikler ve ortaklıklar ise sorumlulukları paylaşırsa iyi olur, yoksa sorunlar mümkün.
Gün boyunca geçmişle ilgili konuşmalar yapmak, eski dostlarla görüşmek mümkün. İletişimde ve arabuluculukta bilgi ve birikiminizi, yani tecrübelerinizi insanlara gösterebilirsiniz. Hafızamız zorlanabilir, akıl karışıklıkları sebebiyle hatalar yapabiliriz. Unutkanlıklar, dalgınlıklar başımıza iş açabilir, dikkat edelim. Söylemek istediklerinizin yanlış yorumlanması da mümkün, iletişim araçlarınızın kaybolması da. Satış yapıyorsanız, ticaretle ilgileniyorsanız ürünlerinizde çalınma, kayıp yaşayabilirsiniz, kontrollü olun. Öte yandan iletişimde kopukluklar, iletişim firmalarının yaptığı hatalar, trafikte kargaşa ve kavgalar, maalesef insan kayıplarıyla ilgili haberler de günün olasılıklarından gibi görünmekte. Yeni bir yere gidiyorsanız, kaybolabilirsiniz. Navigasyon kullanın.
Sabah erken saatlerde eksiklik ve aidiyetsizlik duygusu ile uyanmak mümkün. Öte yandan rahatsızlığınız var ise iyileşmiş olarak da uyanabilirsiniz.
19:47 ve civar zaman aralığında tecrübelerinizden faydalanarak doğru kararlar verebilirsiniz. Fakat yine de bugün karar almak için destekleyici değil, dikkatinizi toplamak için ekstra efor gerekiyor.
20:52 ve civar ise dalgınlıklar, akıl karışıkları getirebilir. Sularla ve gazlarla ilgili sorunlara dikkat. Taşkınlık yapanlar, fanatizmi abartanlar olabilir. Topluluklara girmeyin.
21:24 ve civarında ise iletişim kurmak, ders çalışmak, okuma-yazma yapmak için destekleniyoruz. Ufak tefek işlere odaklanmak için bu zaman aralığını değerlendirin.
22:01 ve civarında ise kendimizi ifade etmek, otoritelerle görüşmeler yapmak, sorunları aydınlatmak ve çözüme ulaştırmak için destekliyor. Spor için de uygun zaman.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment