Herkese Merhaba,

İletişim, haberleşme, trafik, ticaret, teknoloji ve teknolojik aletlerle alakalı çok dikkat etmemiz gereken bir güne uyanıyoruz çünkü Merkür yanık. Ve ifade ettiği konularda sorunlar çıkabilir, engeller, başarısızlıklar söz konusu olabilir, lütfen dikkatli olun. Elinizi ocakta yakmaktan tutun da, yaptığınız işlerin otorite engeline takılması, sözlerinizin ve yazılarınızın kontrol edilmesi veya yanlış anlaşılması gibi bir çok konuda sorun çıkabilir. Bu sebeple bugün çok kendinizi anlatmak, iletişim kurmak, mecbur değilseniz trafikte hız yapmak gibi konularda zorlamayın.

Ay ise sabah saatleri itibarı ile Oğlak seyrinde olacak, ve işlerimize, sorumluluklarımıza odaklanacağız. İnsanlarla mesafeli, yapmamız gereken işlere odaklı bir gün olacaktır. İşiniz eğer iletişim veya ticaret içeriyorsa ekstra dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Günlük prosedürleri yerine getirmek için idealdir, değerlendiriniz.

Manikür, pedikür ve cilt bakımı için Oğlak zamanı değerlendirilebilir.

Uzun vadeli planlar yapmak için de ideal bir gün fakat Merkür yanık olduğu için planların iletişim kanadı kırılabilir.

Sabahın çok erken saatleri zamanı yönetmek, ve günü planlamak için uygundur. Yine sabah saatlerinde evlilik ve ilişkilerdeki sorunlara çözüm odaklı yaklaşılabilir.

14:54 ve civarında ise harekete geçmek, spor yapmak için gerekli olan dinamik enerji var, değerlendirilebilir. Cesurca girişimler için de bu zaman aralığı çok tatlı.

23:58 ve civarında ise ilişkilerde sorunları aşmak, finansal konularda uzun vadeli planlar yapmak, güzellik için cilt bakımı-peeling vb uygulamalar yapmak için ideal.

Sevgilerimle

Selin

 

Write a comment