Herkese Merhaba,

Sorumluluklarımızın önem kazandığı, ,işimize gücümüze bakacağımız bir Cumartesi bekliyor bizleri. Kış hazırlıklarını yapmak, zamanı planlamak ve yönetmek için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Manikür, pedikür ve cilt bakımı için de uygun olacaktır.

Kendi yetenek ve gücünüzün neye yeteceği ile ilgili objektif olabileceğiniz bir gün olacağı için, iş-güç-zaman planlamasını doğru ve abartısız gerçekleştirebilirsiniz.

Bilimle ilgili araştırma yapmak veya bilimsel bir alanda çalışıyorsanız çalışmalar yapmak için idealdir.

Bugün kendimizi dünyaya yabancı hissedebilir, “ben kimim, bunların arasında ne işim var?” gibi yaptıklarımızın anlamını sorgulayabiliriz. Bu sebeple insanlarla biraz da mesafeli olmak mümkün tabi.

Gece saatlerinde Jüpiter’e pürüzsüz akışla bağlanan Ay, abartıları, aşırılıkları getirebileceği gibi aşırı iyimser bir havayı da getirebilir. Bu sebeple bu gece verilen sözlere pek de bel bağlamayın.

11:06 ve civarı ise eksiklik, yaralanma, hasar alma gibi olumsuzluklara çok açık. Lütfen herhangi bir riskli hareket, spor, girişim yapmayın.

19:20 ve civarı ise ani gelişen uçuk kaçık tuhaf olaylara gebe. Yanı sıra bağımsızlığınızı almak, kendinizi özgür hissetmek ve dahi kafanıza eseni yapmak için de uygun. Sevdiklerinize tatlı sürprizler de yapabilirsiniz.

Bugün hem Merkür hem de Güneş Pluto’ya kare açı ile bağlanıyor. Manipulatif ve baskılayıcı tutumlarla karşılaşabiliriz. Karamsar, halsiz ve biraz da umutsuz hissetmek mümkün. Elimiz kolumuz kalkmayabilir, Ay Oğlak’ta evet ama sorumlulukları yapmak bile bugün biraz zor gelebilir. Bugün, hiçbir şeyi zorlamayın, oldurmaya gayret etmeyin. Biraz “olabilir” demeyi bilmek gerekebilir. Yine bugün de kazalara, trafikte sorunlara, iletişimin manipülasyon ve baskı amaçlı kesilmesine şahitlik edebiliriz.

Toplumsal açıdan ise insanların ve baskıcı liderlerin karşı karşıya gelmesi, yıkıcı-yok edici etkilerin yaşanması mümkün.

Fakat öte yandan Venüs-Jüpiter uyumlu açısı ise ilişkilerde düzelmeyi, evlilik kararlarını, maddi açıdan aranan desteğin bulunmasını-işlerin toparlanmasını ifade ediyor. Güzellik ve estetik uygulamalar için de destekleyici bir gün olabilir. Özellikle Oğlak-Başak-Boğa burçlarının 11-15 dereceleri arasında yerleşimi olanlar bu güzel etkileri daha fazla hissedebilir. İyimserlik getirebilecek olan bu etkinin yaşamın tüm alanlarına yayılması, barışın ve umudun çiçeklenmesi dileklerimle.

 

Selin

Write a comment