Herkese Merhaba,

Güzel bir Pazar gününe uyanıyoruz hep beraber, Venüs ile Jüpiter’in ve sabah 09:48 itibarı ile Merkür ile Satürn’ün uyumlu açısı ile hayatımızda bizi zorlayan konuları kolaylıkla aşabilir, ilişkilerde orta yolu bulabilir, ticari ve finansal sorunlara çözüm getirebiliriz.

İyimser bir ruh halinde olmak da mümkün olabilir bugün, ve bereketli ve verimli birkaç gün bekliyor bizleri.

Sabah 09:05’e kadar Ay boşlukta olacak, sonrası ise Kova burcunda ilerlemeye başlıyor ve bir arada hareket etmek, yardımlaşmak, ekiplerle beraber yol almak için ideal bir günü haber veriyor bizlere. Bu bağlamda eğer yardıma ihtiyacınız var ise değerlendirebilirsiniz.

21:21 ve civar zaman aralığında dürtüsel davranmak kaynaklı gerilimler ve tartışmalar mümkün olabilir. Kazalara, sakarlıklara da çok açık lütfen dikkat edin bu zaman aralığında.

Ayrıca genel insan göstergesi olan Merkür’ün Kova antisyası ile Akrep’ten Terazi antisyası ile Balık Satürn’üne pürüzsüz akış ile bağlanması; adalet-hak-hukuk isteyen insan topluluklarının birbirilerinin hayatta kalmak ile ilgili sorunlarına destek olmak amaçlı bir arada hareketlerini izleyeceğimizi gösteriyor olabilir ki, durdurulması da çok mümkün olmayabilir bu insan topluluklarının.

Sevgilerimle

Selin

Write a comment