Herkese Merhaba,

28 Ekim’de gerçekleşecek olan Ay tutulmasına doğru ilerliyoruz ve hem toplumsal hem de bireysel hayatlarımızda önemli dönüşüm ve değişimler zamanındayız. Her birimiz hayatlarının farklı alanlarında etki altındayız. Profilimde veya www.keyfimingezegenleri.com adresinde de okuyabileceğiniz aylık öngörülerime tekrar göz atmak iyi olacağı gibi bu haftaya burçlarınız, özellikle yükselen burç, bazında bir göz atacak olursak eğer;

 

Koç ve Yükselen Koç: Krediler, borçlar, vergiler ve sizde stres yaratan konularla alakalı farkındalık, aydınlanma yaşamanız ve inisiyatif almanız, sizi korkutan şeylerden özgürleşmeniz muhtemeldir. 28 Ekim civarında gelir-gider dengenize dikkat etmenizi öneriyorum. Öte yandan krizli konulara kalıcı çözümler bulabilir, otorite figürlerle önemli görüşmeler yapabilir, kariyerinizde güçlü adımlar atabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa: İlişkiler, ortaklıklar ve rakiplerinizle ilgili emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz, birlikteliğinizde beraber aksiyon almak, harekete geçmek için destekleneceğiniz bir hafta bekliyor sizleri. Sorunlarınıza, gelecekle ilgili hayal ve planlarınıza odaklanarak kalıcı çözüm getirmeniz mümkün görünüyor. Ve bir sosyal arkadaşlık heyecan verici bir ilişkiye dönebileceği gibi alabileceğiniz bir teklif yeni bir iş yeri sinyallerini de veriyor.

İkizler ve Yükselen İkizler: İş ortamınız ve kariyeriniz ile ilgili hareketlilik, yoğunluk dönemi sizler için. İş arkadaşlarınız veya otorite figürlerle sorunlara kalıcı çözüm bulabilir, yetenekleriniz ve sorun çözme konusunda aksiyon alabilmenizle göz doldurabilirsiniz. Hafta sonuna doğru iş yerinde olası sorunlara karşı temkinli olmanız önemli. Sağlık sorunlarınızı da atlatabileceğinizi, doğru tedaviye ulaşabileceğinizi öngörebiliriz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Eğitim-öğretim, seyahatler, varsa imkan kısa bir tatil veya kaçamak planı bu haftaki gündemleriniz gibi görünüyor. Aşk ve flört alanınız ise hareketli ve bir flörtün kalıcı bir birlikteliğe dönüşmesi de mümkün. Hobilerinize odaklanabilir, yüksek öğrenimdeki başarılarınızla ödül bile alabilirsiniz de. Partnerinizin desteği ruh haliniz üzerinde iyi etkiler bırakacaktır. Yabancılarla kalıcı anlaşmalar mümkün. Gelecek planlarınız tamamlanıyor.

Aslan ve Yükselen Aslan: Ev, yuva, aileniz ve yaşam alanınızla ilgili var olan sorunlara kalıcı çözümler bulmak mümkün görünüyor. Krediler, borçlar ve stres-kaygı yaratan konular var ise hayatınızda , bunlara çözüm bulmak, taşınmaz-arsa-miras işleriniz var ise bu hafta sonuçlandırmak mümkün olabilir. Kredi çekmek vb işlerinizde de destek alıyorsunuz. Kariyeriniz ve yaşam amaçlarınızla ilgili farkındalık, tamamlanma ve emeklerinizin karşılığını almak önümüzdeki süreçte olası.

Başak ve Yükselen Başak: Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve iletişimle ilgili yaşam alanınızda farkındalık, aydınlanma etkisinin yanı sıra yapacağınız anlaşma ve sözleşmelerle amaçlarınızı gerçekleştirmek olası. Taşınmayı planlıyorsanız harekete geçmek için uygun zamanda olmakla beraber, yakın çevrenizle ilgili sorunlarda da eşinizin desteği sizinle olacaktır. İkili ilişkileri yapılandırmak, kalıcı hale getirmek yine sizin iletişimde problem çözme yeteneğinize bağlı olacaktır. Eğitim, yabancılar, yurt dışı ve seyahatlerle ilgili planlar zamanı.

Terazi ve Yükselen Terazi: İşyerinizde sağlayacağınız kalıcı çözüm odaklı ve sistematik yaklaşım bütçenize artış olarak yansıyacaktır bu hafta. Gelirlerinizle ilgili farkındalık ve artış sağlamak oldukça mümkün görünürken, işinizi sağlamlaştırmak da sizi mutlu edecek, kendinizi oldukça değerli hissetmenize sebep olacaktır. Giderleriniz ve sizi korkutan-stres yaratan konularda tamamlanma, sonlanma yaşayabilirsiniz. Bazı şeyler ise gizli kalmalı gibi görünüyor. Herkese her şeyi anlatmayın.

Akrep ve Yükselen Akrep: Motivasyonlarınızı gerçekleştirmek için gerekli heves ve enerji bu hafta sizinle olacaktır. Yapmaktan keyif aldığınız işler, hobileriniz ve aşk hayatınızdaki kalıcı ve olumlu süreçler motivasyonunuzu artırıyor. Çocuklarınız var ise sorunlarınıza çözüm bulabilir, yoksa siz bu hafta çocuksu tatlı sevinçler yaşayabilirsiniz. Oldukça dinamik, hırslı ve etkin bir hafta bekliyor sizleri. İkili ilişkilerde ise tamamlanma, sonlanma, emeklerinizin karşılığını alma mümkündür.

Yay ve Yükselen Yay: Aileniz-aile büyükleriniz-otorite figürler ile ilgili sorunlarınızı doğru iletişim, dinamik bir biçimde harekete geçerek çözebilirsiniz. Var ise sağlık sorunlarınızın çözümünü bulabilir, başarılı tedavi süreçlerini deneyimleyebilirsiniz de. Foyası ortaya çıkan gizli düşmanlar hayatınızdan çıkarken, bu temizlik size yeni bir sayfa açtıracaktır pek tabi ki. Ve iş yeriniz, iş hayatınızla ilgili bir tamamlanma, emeklerin karşılığını almak da olasılıklar arasında görünmekte.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Kariyer gelirlerinizi artırmakla alakalı yeni sözleşmeler yapabilir, yakın çevrenizin de dahil olduğu organizasyonlarda başarılar elde edebilirsiniz. Sosyalleşmek, yardım kuruluşlarında çalışmak da önümüzdeki sürecin olasılıklarından. Toplumdaki krizlere çözüm getirmekle alakalı sizin organizasyon yeteneğinize başvurulabilir. İletişim trafiği çok hızlı ve aktif bir hafta bekliyor sizleri. Ve aşk ve mutluluk kapıyı çalıyor belki de.

Kova ve Yükselen Kova: Kariyerinizdeki başarılarınızın finansal karşılıklarını aldığınız, değerinizin sizi diğerlerinden ön plana çıkardığı ve emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir hafta bekliyor sizleri. Ev-yuva-yerleşim konularında tamamlanma ve karar verip sona gelme gibi gündemler olası iken öte yandan toplum önünde başarılarınız ve dinamik enerjiniz göz dolduruyor.

Balık ve Yükselen Balık: Hayatınızdaki tüm sorunlara cesaretle ve inançla kalıcı çözümler getirebilmek adına fırsatlar sizinle olacaktır. Fiziksel olarak kendinizi güçlenmiş, iyileşmiş ve dinamik hissetmeniz, üzerinizdeki tembelliği atmanız çok mümkün bu hafta. Yurt dışı, yabancılar, var ise hukuksal süreçleriniz ve eğitimle alakalı konularda farkındalık kazanmak ve inisiyatif almak mümkün olacağı gibi fırsatlar da sizinle olacak gibi görünmekte. Yolculuklar zamanı mı acaba? Veya uzmanlık.

 

 

 

Write a comment