Herkese Merhaba,

Kova burcunda seyreden Ay ile, yardımlaşmak, bir arada ve ekiplerle yapılması gereken işlere uygun bir Pazartesi bekliyor bizleri. Toplumsal yaşananlara duyarlı olduğumuz, elimizden geleni yapmak ve hepsini de yapamamak kaynaklı kaygı ve stres de geliştirebileceğimiz bir gün olabilir.

Altından tek başınıza kalkamadığınız işler var ise yardım almak için ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Sabah erken saatlerde abartılı ve aşkın bir ruh hali ile uyanmak mümkün. Duygusal ihtiyaçlarımız karşılanmamış veya kendimizi sevgisiz hissetmek de cabası. Gün içinde ödemeler var ise onları denkleştirmek de aklınızı biraz yorabilir. Böyle zamanlarda abartmadan, sakinlikle bir kahve koyup, soğuk kanlılıkla sorunları değerlendirmek paniğin önüne geçebilir. Ve gözlerinizi kapatıp bedeniniz dışından kendinizi izlemek, sorunlara daha mantıklı çözümler getirebilir.

14:04 ve civarı ise doktor randevuları için uygun olmakla beraber, hasar ve yaraları telafi için de fırsat niteliği taşıyor.

22:04 ve civarı ise aniden beklenmedik tatsız kişi ve sürprizlere açık. Hiç sıkmayın canınızı ruh hastası manyaklara.

19:20’de ise Güneş artık Akrep burcuna geçiyor ve 22 Kasım 17:03’e kadar da orada kalacak. Hayatımızda kesinlik istediğimiz zamanlardır Akrep zamanı. Aşkta “Ya benimsin ya toprağın” zamanı olduğundan tutkuları, kıskançlıkları, akıldaki şüpheleri gidermek maksatlı sorgulamaları taşıyacak hayatlarımıza. Öte yandan para konularında ise harcamak ile ilgili olduğu için harcamalarımızın artmasını da bekleyebiliriz. Temizlik zamanıdır ayrıca, ve eleme yapmak. Hayatımızdaki pisliklerden arınma için Akrep zamanı değerlidir. Ve hayatta kalmakla ilgilidir en çok. Ve bunun bazen bedeli olur pek tabi. Hayatta kalmak için kesilmesi gereken kangren kesilir. Ortası yoktur. Ama hayat büyük bir derinlik ve güçle devam eder.

Sevgilerimle,

Selin

Write a comment