Herkese Merhaba,

Sabah saatlerinde biraz dalgın olmak, işlerin askıda kalması ve tamamlamakta zorlanmak normaldir. Hiç zorlamayın, saat 11:32 itibarı ile Ay Balık seyrine başlayacak. İyice salarız artık 😊 . Balık burcunun doğasında olan olduğu gibi kabullenmek, akışta kalabilmek ve hayata bütüncül bir pencereden bakmak mümkün elbette, bu bağlamda oldukça hoşgörülü ve anlayışlı olabiliriz. Eğer affedilmeniz veya anlaşılmanız gerekiyorsa bugün ideal, alın gönülleri.

Birlikte hareket edebilir, yardımlaşabiliriz bugün de. Fakat yardım ihtiyacını talep etmek gerekebilir, çünkü müdahalesiz de kalabilir diğerleri. Fedakarlık yapmamız gerekirse de çekineceğimizi sanmıyorum.

Güzellik, estetik, cilt bakımı, sauna-hamam gibi randevular için değerlendirebilirsiniz ayrıca. Doktor randevuları, şifa çalışmaları için de Balık zamanı ideal.

Dalgınlık ve unutkanlık için de yapacaklarınızı not almak iyi bir fikir olabilir.

12:44 ve civarında önemli görüşmeler, randevular, kendinizi ifade etmek, sorunları açıkça masaya yatırıp çözümlemek mümkündür. Değerlendirin.

17:56 ve civarı ise iletişim, kısa yolculuklar, okuma-yazma-öğrenme , ticaret gibi işleriniz için gayet uygun.

Günün en önemli hadisesi ise 10:13’teki Güneş-Satürn pürüzsüz akış açısı. Başarılarınızı sağlamlaştırmak, yine ustalığınızı apaçık sergilemek, herkese göstermek, topluluklara hitap etmek, insanları aydınlatmak, gizli kapaklı konuları açık etmek ve insanları bilgi sahibi yapmak, otorite figürlerle kalıcı ve sağlam anlaşmalar-görüşmeler yapmak için şahane. Sorumluluklarımızı farkına varmak, ilişkilerde ciddiyeti konuşmak, eril figürleri anlayabilmek, aşkta ve mutlulukta kalıcılık sağlayabilmek, organizasyon yapmak için Ş A H A N E. Kaçırmayınız şekerim bugünü.

Sevgiler

Selin

Write a comment