Herkese Merhaba,
Çarşamba gününe Ay’ın Balık seyri ile “Merhaba” diyoruz. Tutulma da iyiden iyiye yaklaştı, ruh halimiz dalgalanmaya da başlamıştır diğer yandan, neticede oldukça güçlü bir tutulmaya doğru ilerliyoruz.
Öte yandan Güneş’in Satürn’e engelsiz bağlanmasının etkileri bugün de devam ediyor ki bu bağlamda da başarıyı kalıcı hale getirmek, ilişkileri sağlamlaştırmak, önemli ve etkin görüşmeler yapmak, sistemimizi insanlara tanıtmak, organizasyon yapmak gibi bir çok yaşam alanımızda gökyüzü bugün de bizden yana. Mutluluğu kalıcı hale getirmek mümkündür.
Merkür ise Satürn ile hizalanıyor ki bu sözlerimizin, sözleşmelerimizin kalıcı olabileceğini, insanların akıllarında kalıcı olabileceğimizi, iletişimde sorunları ustalıkla çözebileceğimizi ifade ediyor. Eğer teknolojik alet almanız gerekiyorsa bugünü değerlendirin. Yazı yazmak için de süper bugün. Etki altına almak istediğiniz insan veya insanlar var ise değerlendirin bugünü. İkna etmek, ticari anlaşmalar yapmak çok mümkün.
Gece geç saatlerde çalışıyorsanız veya dışarıda olacaksanız oldukça dinamik bir etki var ama öte yandan dürtüsellik de engelsiz akacaktır, bu sebeple tenha sokaklarda veya riskli yerlerde bence dolaşmayın, güvenmediğiniz insanlarla da bir arada olmayın. Mantık yerine aklına estiği gibi davranma hali bazen yıkıcı olabilir.
Sabah erken saatler ise enerjik ve iyimser uyanmak mümkün. Erken yolculuğa çıkanlar için çok destekleyici. Eğitimle ilgili işleriniz var ise yine sabah erken saatleri değerlendirebilirsiniz.
12:51 ve civarı ise ilişkiler açısından biraz zorlayıcı, güvenli hissetmek ile arzuların peşinden gitme hali çatışabilir, ihtiyaçlarımız ile arzularımız arasında kalabiliriz. Alışveriş için veya güzellik uygulamaları için uygun değil. Kadınlarla da tartışmalı olabilirsiniz.
23:34 ve civarı ise ilk kez deneyimleyeceğimiz şeyler için, inisiyatif almak ve bağımsızlığımızı ilan etmek için gayet uygun.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment