Herkese Merhaba,
Sabahın erken saatlerinde Balık burcunda seyreden Ay ile sabah biraz dağınık ve boş vermiş uyanmak veya uyanamamak mümkün fakat yine de özellikle 09:38 ve civar zaman aralığında konstrasyonumuz güçlü olabilir, hatta etkileyici ve karizmatik olmak da mümkün.
09:39-13:01 arasında ise Ay boşlukta olacak ve sonrasında Koç’un hareketli doğasına giriş yapıyoruz.
Başlatmak, öncülük etmek, liderlik etmek, inisiyatif almak için Koç zamanları paha biçilmezdir. Biraz sabırsız ve tahammülsüz olmak, kendi ihtiyaçlarımıza odaklanmak, hatta biraz da güç gösterisi yapmak söz konusu olabilir.
Zaman görece daha hızlı akabilir, tazeleniriz Koç zamanlarında. Cesaret gerektiren işler için harika zamandır ayrıca, Mars ise Akrep’te, yani kendi tahtında olduğu için ekstra cesur, ekstra güçlü ve çözüm odaklı olmak çok mümkün.
Libido epey artabilir, dürtüsel ihtiyaçlar ön plana çıkabilir. Çocuksu bir neşe ve keyif de söz konusu tabi ki.
Sağlık açısından ise baş ağrıları ve kalp ile ilgili sorunlar tetik alabilir, dikkat. Ayrıca sakarlıklara, kesici delici aletlere de dikkat edelim Koç geçişi boyunca.
Koç geçişinde en önemli mesele ;
Önce düşünüp , sonra yapmayı başarmak olabilir. Yani düşünmeden kafanıza göre hareket ederken başınıza iç açmanız olası. Lütfen tedbirli olun.
17:50 ve civarında farkında olmamak, dikkatsizlik, öngörüsüzlük sebepli hatalara açık, aman dikkat!

Sevgilerimle
Selin
www.keyfimingezegenleri.com

Write a comment