Herkese Merhaba,
Koç’un agresif ve dinamik enerjisi ile güne hoplayarak başlıyoruz. Eğer gergin ve tahammülsüzseniz spor yapmanızı, olmadı evin çevresinde iki tur koşmanızı tavsiye ederim. Böylelikle enerjiyi doğru yere aktarmış olursunuz.
Girişimler, yenilikler, yeni deneyimler, inisiyatif almak, özgürce hareket etmek için değerlendirebilirsiniz bugünü. Başlatmayı beklediğiniz işleriniz var ise bugün başlatabilirsiniz. Lakin abartılı agresif etkileri hesaba katmalısınız mutlaka.
Sakarlıklara, kazalara, düşmelere-çarpmalara karşı çok temkinli olmanızı, dikkatli hareket etmenizi öneriyorum. Baş ağrıları da tetiklenebilir bu dönem. İlacınızı çantanıza atın evden çıkarken. Ve fazla kafein tüketmeyin.
Gün boyunca Güneş ve Satürn aynı deklinasyonda hizalanıyor, bu da başarıları kalıcı hale getirebilecek bir etki olmasının yanı sıra otorite figürlerin alacağı kararların da kalıcı olabileceğini ifade ediyor olabilir. Aile büyüklerinizle sorunlarınız var ise çözümleyebilirsiniz.
16:59’da Kiron ile kavuşan Ay, eksiklik duygusunu tetikleyebilir. Yanı sıra dürtüselliği de artıracak bir pozisyon olacağı için mantıklı davranmak ve düşünmek gereken bir aralık diyebiliriz. Hasar almaya karşı da dikkat edin lütfen!
Mars-Jüpiter karşıtlığı ise aktif ki kazaları, basit bir dikkatsizliğin bile büyüyebileceğini anlatıyor olabilir. Jüpiter gemiler, uçaklar , yüksek irtifa ile ilgilidir. Bu araçlarda olası kazalara karşı temkinli olmak gerekiyor. Kimseye kuşlar saldırmaz umarım. Öte yandan saldırgan ve ilkel enerjiyi Jüpiter’in etik-ahlak ve eğitimli yanının bastırması da mümkün ki dilerim böyle çalışsın bu açı. Mars’ın ateşini Jüpiter’in fırtınasının söndürmesi gibi düşünebiliriz ve dileyebiliriz. Ama siz yine de hiçbir şeyi abartmamaya, büyütmemeye dikkat edin. Dürtülerinizi değil öğrendiklerinizi yüceltin.
Öptüm
Selin

Write a comment