Herkese Merhaba,
Tutulma sabahına gergin Koç enerjisi ile giriş yapıyoruz. Fevrilik ve anlayışsızlık artabilir, lütfen bugün kırıcı olmayın. Sonra pişman olmak mümkün.
Baş ağrıları, migren ataklarına ve sakarlıklara karşı geceden iyi uyumaya, uykunuzu almaya, ve aşırı kafein tüketiminden uzak durmaya bakın. Ekrana da fazla bakmamak iyi bir yol gibi görünmekte.
11:19 ve civarında manipülatif ve karanlık, karamsar-baskılayıcı sevimsiz etkiler mevcut. Kimseye karışmayın, bırakın kim napıyorsa yapsın.
11:20-14:44 arasında ise Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığında yeni bir şey başlatmamak iyi bir fikir olacaktır.
14:44 itibarı ile Ay artık Boğa burcunda ve tutulma hattına girmiş olacak, ani ve büyük etkileri anlatan Boğa geçişleri, tutulmayı da eklediğimizde tahammülümüzü zorlayabilir.
Fakat öte yandan eğer alışveriş yapmak gibi ihtiyaçlarınız var ise, Boğa zamanı aradığınız ürünleri indirimli bulabilirsiniz. Tavsiye ederim. Boğa’nın güzellikle olan ilgisi de güzellik uygulamalarını destekliyor.
15:39 ve civar zaman aralığı kalıcı ve sağlam etkileri barındıran, zamanı yönetmekte başarılı olabileceğiniz bir aralık. Güzellik uygulamalarını bu 1-2 saate denk getirebilirsiniz.
19:02’de ise Mars-Jüpiter karşıt açısı kesinleşiyor ki bu epey sevimsiz. Dün yazdıklarımı yineliyorum bu konuda;
Bu açı kazaları, basit bir dikkatsizliğin bile büyüyebileceğini anlatıyor olabilir. Jüpiter gemiler, uçaklar , yüksek irtifa ile ilgilidir. Bu araçlarda olası kazalara karşı temkinli olmak gerekiyor. Kimseye kuşlar saldırmaz umarım. Öte yandan saldırgan ve ilkel enerjiyi Jüpiter’in etik-ahlak ve eğitimli yanının bastırması da mümkün ki dilerim böyle çalışsın bu açı. Mars’ın ateşini Jüpiter’in fırtınasının söndürmesi gibi düşünebiliriz ve dileyebiliriz. Ama siz yine de hiçbir şeyi abartmamaya, büyütmemeye dikkat edin. Dürtülerinizi değil öğrendiklerinizi yüceltin.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment