Herkese Merhaba,
Oldukça güçlü bir tutulmanın etkisi ile 30 Ekim-5 Kasım haftasına başlıyoruz. Tutulma etkilerinin yansı sıra 31 Ekim’de Venüs-Uranüs engelsiz akışı ilişkilerde ve finansal konularda ilkleri, çılgınlıkları, yeni deneyimleri ve ultra bireysel alınan kararları etkileyebilir. Aniden aşık olmak ve bazı şeyleri biraz hızlı ve ani yaşamak da olası. Yanı sıra finansal açıdan da beklenmedik harcamaları ortaya çıkarabileceği gibi para piyasalarında da şaşırtıcı etkileri getiriyor.
1 Kasım’da ise Satürn durakta. 7 Kasım’da başlayacak ileri hareketine kadar zamanlama ile ilgili sorunlar, teknolojik aletlerde, ev eşyalarında bozulmalar mümkün. Planları zamanında gerçekleştirmek çok mümkün olmayabilir. Teknolojik alet almanızı önermiyorum kesinlikle. Yanı sıra tamirat için uygundur, veya sistemdeki hataları gidermek, revize etmek için Satürn duraktan faydalanabilirsiniz. Resmi işleriniz de pek yürümeyebilir.
3 Kasım’da ise Güneş, Jüpiter’e karşıt açı ile bağlanıyor. Böylesi zamanlarda boyumuzdan büyük işlere kalkışabilir, yanlış öngörü veya tahminler sonucu yanılabiliriz. Abartıdan, tutulmayacak sözler vermekten uzak durmakta fayda var. Sağlık ise en önemli konu gibi görünmekte. Kalbinizi koruyun. Aynı gün Venüs ise Neptün’e karşıt açı yapıyor ki bu da ikinci kez yanılgıların altını çiziyor. Dolandırılmak, kandırılmak ve aldatılmak çok mümkün. Hayal kırıklığından bahsedebiliriz. 2-3-4-5 Kasım’da özellikle para konularında çok dikkatli olmalıyız. Harcamalara dikkat, borç alıp verme konusuna ise hiç girmeyin.
4 Kasım’da ise Merkür, Uranüs’e karşıt. Çok şaşırtıcı bir gün olabilir. İletişim, seyahat, ticaret gibi konular için hiç uygun değil.
Yani bu hafta 30-31 Ekim’i değerlendirin, gerisi çok acayip.
Burçlarınızı nelerin beklediğine gelecek olursak eğer;
Koç ve Yükselen Koç:
Hafta başında işyerinde beklenmedik sürprizler ve başarılarınız kaynaklı gelir artışları söz konusu olabilir. Fakat hafta sonuna doğru gelir-gider dengenizi sağlamakta zorlanabilirsiniz, bu sebeple beklenmedik harcamalara hazırlıklı olmalısınız. Özellikle iş arkadaşlarınızla borç alıp vermekle ilgili bir mesai yapmayın bence. Kendinizi aşırı yormayın bu hafta.
Boğa ve Yükselen Boğa:
Hafta başında spekülatif yatırımlar konusunda ani ve beklenmedik gündemler söz konusu olabileceği gibi, aşk ve flört konusunda da hareketlilik, çılgınca davranışlar mümkün. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerinize özen göstermeli, tartışmaları büyütmemelisiniz. Rakiplerinizin meydan okuması sizi harekete geçirebilir de. Arkadaşlıkla aşkı karıştırmayın bu hafta.
İkizler ve Yükselen İkizler:
Hafta başında gizli kapaklı olaylar ortaya çıkabilir, aklınızdaki soru işaretleri yanıtlanabilir böylelikle. Beklenmedik veya haberiniz olmayan ani bir etki ile ev-yuva-aile ile ilgili sürprizler de mümkün. Hafta sonuna doğru sağlığınıza özen göstermeli, işyerinizde çıkan olası sorunlara büyütmeden mantıklı çözümler üretmelisiniz. Amaçlarınız veya kariyerinizdeki belirsizlikler bu hafta biraz kaygı yaratabilir, bunun yerine yaratıcı yanınızı büyütmenizi tavsiye ederim.
Yengeç ve Yükselen Yengeç:
Hafta başında ani yolculuklar veya sosyalleşme fırsatı söz konusu olabileceği gibi yeni iş teklifi veya sözleşmeleri de muhtemel. Maaş artışınızla ilgili görüşmeler yapmak olası görünüyor. Yakın çevrenizle organizasyonlara katılmak da olası. Hafta sonuna doğru ise var ise çocuğunuzla ilgilenmeniz mümkün olacağı gibi aşk ve flört konularında da “ben seni yanlış tanımışım” cümleleri aklınızdan geçebilir de. Bu hafta yolculuk ve eğitim planlarına ara verin, eksikleri giderin. Sonra bakarsınız.

Aslan ve Yükselen Aslan:
Hafta başında ani ve sürpriz gelir artışı sizi memnun edebilir, amaçlarınız ve statünüz ile ilgili de olumlu etkilerden bahsetmek mümkün. Hafta sonuna doğru ise ani harcamalar veya masraflar kayıp yaratabilir, sakın risk almayın. Finansal konularda hayal kırıklığına dikkat. Aile büyükleri veya otorite figürlerle de tartışmalara dikkat edin lütfen. Abartmadan mantıklı çözümler üretin. Kredi beklentileriniz falan varsa bu hafta biraz zor.
Başak ve Yükselen Başak:
Hafta başında şaşırtıcı bir yolculuk veya planlaması keyfinizi yerine getirebilir. Partnerinizden de olası sürprizlere açık olun. Hafta sonuna doğru ise iletişim sorunlarına, verilen sözlerin tutulmaması veya büyük büyük sözlerin karşınıza çıkmasına şaşırmayın. Partneriniz veya iş ortağınız ile ilgili hayal kırıklığına uğramamak adına belirsizlik yerine netlik talep edin, kimse üzülmesin.
Terazi ve Yükselen Terazi
Hafta başında hiç beklemediğiniz bir sürprizle karşılaşabilir, eşiniz veya partneriniz kaynaklı finansal bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Korkularınız ve stres yaratan konulardan da birden kurtulmak, veya kurtulmak için doğru adımları atmak mümkün olabilir de. Hafta sonuna doğru ise gelir-gider dengenize dikkat etmeli, beklenmedik masrafları öngörmeli, kredi kartınızı vb kaynaklara gereğinden fazla yüklenmemelisiniz. İş ortamında hayal kırıklıklarına dikkat.
Akrep ve Yükselen Akrep:
Hafta başında tüm birebir ilişkilerinizde aniden beklenmedik sürprizler sizi mutlu edebilir. Kariyer gelirlerinizde artış ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise spekülatif yatırımlarınız beklentinizi karşılamayabileceği gibi ilişkilerde de gerilim ve tartışmalar mümkün, lütfen dikkatli olun. Ne dediğini bilmeyen manyaklar çıkarsa karşınıza sakin kalmanızı tavsiye ederim.
Yay ve Yükselen Yay:
Hafta başında iş ve kariyer konularında çok tatlı sürprizlerle karşılaşmanız olası. Çoktan hak ettikleriniz birden sevindirici biçimde karşınıza dikilebilir. Hafta sonuna doğru ise iş ortamı gerilmeye başlıyor. Uymayın manyaklara, arkanızdan dolap çeviren ve konuşanlara. Sağlığınıza da dikkat etmenizi öneriyorum bu süreçte. Beyaz eşyalar tamire gidebilir.
Oğlak ve Yükselen Oğlak:
Hafta başında ani beklenmedik bir tatil kaçamağı size mutlu hissettirebileceği gibi hukuksal süreçleriniz var ise lehinize sonuçlar almanız mümkün görünüyor. Hafta sonuna doğru ise aşk&flört konularında gerilebilir, var ise çocuğunuzla ilişkinizde de yapıcı olmak sizin üzerinize düşebilir. Spekülatif yatırımlarınız ise beklenmedik etkiler getirebileceği için harcamalarınızı kontrol altında tutun lütfen. Hafta boyunca yanlış kişilere çekilmek mümkün, dikkat!

Kova ve Yükselen Kova:
Hafta başında kredi, ortaklı gelirler gibi konularda olumlu gelişmeler mümkün olabilir. Yanı sıra ola ki terapi alıyorsanız çok verimli bir hafta başı da olacaktır sizin için. Partnerinizin kariyerinde olumlu gelişmeler size mutluluk olarak yansıyabilir de. Hafta sonuna doğru ise ekstra harcamalara dikkat, gereksiz borçlanmayın. Yanı sıra evde aniden oluşabilecek sorunlar gerilmenize sebep olabilir, tartışmaları büyütmeyin.
Balık ve Yükselen Balık
Hafta başında taşınmak gibi gündemler olabileceği gibi partnerinizle iletişimde çok tatlı gelişmeler de mümkün. Yanı sıra var ise ticari faaliyetleriniz, hareketlenebilir hafta başı. Telefonunuz çok çalacak sanki. Hafta sonuna doğru ise ikili ilişkilerde belirsizlikler canınızı biraz sıkabilir, bu bağlamda netlik talep etmeniz herkesi rahatlatır. Yolculuklarda da engel veya iptaller mümkün, tedbirli olmalısınız. Bu hafta size zaman ağır işleyebilir. Var olan işlerinizi gözden geçirin, gerekli düzeltmeleri yapın en güzeli.

Sevgilerimle
Selin

Write a comment