:Herkese Merhaba,
Haftaya biraz tembel, biraz keyifçi biraz da iştahımıza zor mani olarak “Merhaba” diyoruz. Hem tutulmanın etkisi hem de Boğa’nın verdiği yetkiye dayanarak tombalak olma yolunda ilerlerken neyse ki imdadımıza 18:07 itibarı ile İkizler yetişiyor, ve tembelliği bir kenara bırakıp, konfor alanımızdan çıkıp harekete geçiyoruz.
Gece 00:32 civarında Venüs’e pürüzsüz akışla bağlanıyor Ay, buzdolabından uzak durun. Ama keyifli bir uyku çekmeniz de olası. İç huzur ve mutluluk hissi, tatmin hissi ve yüzünüzde kocaman bir gülümseme ile şahane bir uykuya dalabilirsiniz.
Sabahın erken saatleri ise beklenmedik, ani gelişen olaylara gebe. Çılgınlıklar gelebilir aklınıza, insanları da sarsabilirsiniz eşzamanlı olarak. Veya sizi sarsabilen olaylar olabilir, sakin kalın.
09:50 ve civarında ise aklınızda tasarladıklarınızı hayata geçirebilir, gayet yaratıcı olabilirsiniz. Tahmin ettiğiniz şeyler de gerçekleşebilir mesela bu zaman aralığında.
14:35 ve öncesinden 2 saat aralığını da alarak karizmanız ile etkilemek istediğiniz insanları etkileyebilir, akıllarda iz bırakabilirsiniz. Güce ihtiyacınız var ise uygun olmakla beraber, bereketli bir zaman aralığı da olacaktır. Özellikle büyük şirketler veya kurumlar için.
14:36-18:07 arasında ise Ay boşlukta olacak, bu zaman aralığında yeni bir şey başlatmanızı tavsiye etmiyorum, var olan işleriniz üzerinden geçebilirsiniz.
18:07 itibarı ile Ay artık İkizler burcunda olacak, ve çenemiz düşerken bilgiye açlığımız da artacak. İletişim artacak, kargolarımızı yollayabilir veya kısa yolculuklar yapabiliriz. Aracınızla da ilgilenmek olası pek tabi.
19:03 ve civarı ise çok gergin, zorlayıcı ve baskılayıcı etkileri getiriyor. Yapmak istedikleriniz engellenebilir, iletişim kesilebilir, zamanlamayı yanlış yapabilirsiniz. Öte yandan hırsızların ve kopyacıların da yakalanıp cezalandırılabileceği bir zamanı anlatıyor bu süreç.
Gün boyunca Güneş ve Jüpiter kontraparalel, eğitim, uzak yolculuklar, yabancılarla ilgili konularda yanılgıya düşebiliriz, dikkat.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment