Herkese Merhaba,
İletişim trafiği bugün de hızlı akıyor ve sabah kahvelerimize biraz belki dedikodu da eşlik ediyor. Yazışmalarımızı yapmak, önemli görüşme ve sözleşmeleri değerlendirmek, kargoları göndermek, kısa yolculuklar yapmak, araştırmalar yapmak için uygun bir günde olacağız.
Sabah saatlerinde ilişkiler açısından gerilimli etkiler var, ufak tefek sürtüşmeler olabilir. Öte yandan alışveriş yapmak için hiç de uygun bir sabah da olmayacağız. Harcamalara dikkat.
Öğleden sonra ise karar vermeniz gereken konular var ise tecrübelerinize dayanarak doğru kararlar vermek çok mümkün. Yeni topluluklarla tanışmak, insanlarla bir arada olmak için de değerlendirilebilir.
Yine öğleden sonra akıl karışıklığı, dalgınlık yüzünden hatalara açık. Kandırılmak, dolandırılmak da mümkün bu zaman aralığında dikkat edelim. Önemli işlerinizi unutmamak için alarm kurmak, ajandanıza not düşmek iyi bir fikir olabilir.
15:37 itibarı ile Ay boşlukta olacak, yeni bir işe başlamamak, var olanları gözden geçirmek için uygundur.
Gün boyunca hasar, yaralanma gibi konularla ilgili yanlış-yanıltıcı haberler duymak, ve dahi hiç olmayacak şekilde yaralayıcı-hasar verici tuhaf olaylara şahitlik etmek mümkün. Böcek ısırıkları-sokmaları kaynaklı sorunlara da dikkat edelim. Ufak olduğunu düşündüğümüz ama verdiği hasar yıkıcı olabilecek etkilerden bahsediyorum aslında. Teknolojik aletlerin de hasar görmesi mümkün.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment