“Hayattaki en kıymetli varlık nedir?” sorusuna “Evladım” demeyecek anne veya baba yoktur sanırım. Ve en kıymetlisinin hayatını kendi olasılıkları içerisinde en yüksek potansiyelini gerçekleştirmesine yardımcı olmak istemeyen?
Fakat bazen iyi bir şey yapmaya çalışırken hata yaparız, kendi canımızın parçasına ulaşmakta, onu anlamakta zorlanırız. Hatta bazen olumsuz özellikleri ile ilgili başkalarını suçlar, çözümsüz çareler peşine düşeriz.
Veya çocuğumuzun yeteneklerini görmezden gelir, zorla başka bir alana kanalize ederiz. Ve istemeden de olsa çocuğumuzu mutsuz eder, başarısız olduğunda da onu suçlarız.
Evet can parçamızı büyütürken sayısız hatalar yaparız. Tabi ki çok severiz, en güzelini isteriz onun için. Fakat unuturuz işte güzelliğin göreceli olduğunu, bizim mavi severken onun mora aşık olabileceğini.
İşte tam bu noktada imdadımıza her zamanki gibi Astroloji yetişir, çocuğumuzun doğum haritası bize onunla ilgili keşfedilesi nice bilgiler verir. Böylelikle aşılmaz sandığımız sorunlar aşılır, çocuğumuz kendi potansiyellerini olası en doğru ve mutluluk verici biçimde tecrübe eder.
Sizler de çocuklarınızın haritaları hakkında bilgi almak, yerleşimleri doğru anlamak, sorunları saptamak ve doğrusunu anlamak isterseniz tamamen ücretsiz olan “Çocuğumu Daha İyi Anlıyorum” online seminerimizde sizleri aramızda görmekten onur duyarız.
Yapmanız gereken posttaki email adresinize, adınızı-telefon numaranızı ve katılım talebinizi iletmek olacaktır.
9 Kasım Perşembe saat 21.00’de görüşmek dileği ile.
Sevgilerimle
Selin

Write a comment