Herkese Merhaba,
2 Kasım sabahına biraz tedirgin, kaygılı, sevdiklerimizi ve sahip olduklarımızı koruma ve kendimize saklama güdüsü ile uyanabiliriz. Vatan sevgisinin, yuva özleminin de depreşmesi muhtemeldir.
Biriktirmek, konserve yapmak, ev işleri ile ilgilenmek için uygun bir gün olabilir, çünkü Ay Yengeç’te. Sevdiklerimizle güzel bir sofrayı paylaşabiliriz de. Ama iştaha dikkat etmek gerekli, sadece iştaha değil midemiz de bugün hassasiyet gösterebileceği için yormamak lazım fazla.
Gece 01:28 civarında Ay, Satürn’e pürüzsüz akışla bağlanıyor. Geçmişi yad etmek, güzel yazılar yazmak, ilişkilerimize kalıcılık ve sağlamlık taşımak için ideal ama eğer uyanıksanız tabi.
19:22’de Güneş’e pürüzsüz akışla bağlanan Ay ile otorite figürlerle görüşmelerimizi yapabilir, kendimizi rahat bir biçimde ifade edebilir, neşeli ve keyifli vakit geçirebiliriz. Çocuklarımıza vakit ayırmak için de uygun olacaktır. Bazı gizli konuların konuşulması ve gündem olması da mümkün tabi.
20:30’da ise Jüpiter’e bağlanıyor Ay iradi açı ile ki bir de yücelimsel karşılıklı ağırlamadalar gün boyunca. Ani ve büyük etkilerden bahsetmek çok mümkün bugün, ve bu zaman aralığı da büyütmek, genişletmek istediğimiz işler ve ilişkiler için çabalamamıza olanak sağlıyor. Eğitim, seyahatler, yurt dışı ile ilgili işler, finansal birikimleri ele almak için uygundur. Neşeli bir ruh hali içinde olabiliriz.
Lakin gün boyunca Venüs ile Neptün, Merkür ile de Uranüs kontraparalel. Bu da kandırılmaya, dolandırılmaya, aklımızın yanlış ve saçma bilgilerle meşgul edilmesine karşı bir uyarı niteliği taşıyor. Saçma sapan haber ve dedikodulara şaşırmayın, çekirdeğinizi alın izleyin.
Satürn ise durakta ki önceki postlarda belirtmiştim, beyaz eşyalarınızda sorunlar çıkabilir, zaman yavaş akabilir, engeller olduğu gibi kalırken o engeli kaldırmak bu hafta pek mümkün olmayabilir. Lakin tamirat, düzeltme, üstünden geçme ve revize için ideal zaman.

Sevgiler
Selin

Write a comment