Herkese Merhaba,
Ailemiz, yuvamız, korumaya aldıklarımız, bizim için kıymetli olan şeyler her ne ise onların aklımızda olduğu bir sabaha uyanıyoruz. Biraz alıngan ve hassas olmamız veya çevremizdekilerin birer küstüm çiçeğine dönmesi olasıdır. Bu sebeple yanlış anlaşılabilecek kelamlardan uzak durmak iyi olabilir, kalp kırma risklerini egale ederiz.
Evimizle ilgilenebilir, kışlık hazırlıkları yapabiliriz yine bugün. Sevdiklerimize vakit ayırmak da iyi olabilir.
Sabah dinamik ve enerjik uyanmak, kendimizi iyi hissetmek , hatta cesaretle güne başlamak mümkün. Bu sebeple cesaret ve girişkenlik isteyen işleriniz-görüşmeleriniz var ise sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz. Fakat risk almayın çünkü aynı orana kazalara, yaralanmalara ve hasar almaya açık bir sabah. Yani dikkat!
13:48 ve civarında ise iletişim için uygun zaman aralığı, bir yere gitmek istiyorsanız, kısa bir yürüyüş yapacaksanız, el becerisi gerektiren işleriniz var ise, ufak-tefek hesap kitap işleriniz var ise bu zaman aralığını değerlendirebilirsiniz. Zihinsel aktiviteler ve araştırmalar için de uygundur.
17:35 ve civarı ise farklı tecrübelere, bir şeyi ilk kez denemeye veya bir yere ilk kez gitmeye olanak tanıyor. Değerlendirebilirsiniz.
Gün boyunca Güneş, Jüpiter’e karşıt açı ile bağlanıyor. Böylesi zamanlarda boyumuzdan büyük işlere kalkışabilir, yanlış öngörü veya tahminler sonucu yanılabiliriz. Abartıdan, tutulmayacak sözler vermekten uzak durmakta fayda var. Sağlık ise en önemli konu gibi görünmekte. Kalbinizi koruyun.
Venüs ise Neptün’e karşıt açı yapıyor ki bu da ikinci kez yanılgıların altını çiziyor. Dolandırılmak, kandırılmak ve aldatılmak çok mümkün. Hayal kırıklığından bahsedebiliriz. Güzellik-estetik ile ilgili de sakın risk almayın, dudak güzelleşsin derken Donald Duck olmayın. 2-3-4-5 Kasım’da özellikle para konularında çok dikkatli olmalıyız. Harcamalara dikkat, borç alıp verme konusuna ise hiç girmeyin. Borsa-coin vb spekülatif yatırımlara çok dikkat!
Yine bu günler, doğa olaylarına, sellere, su taşkınlarına sebep olabilecek etkileri de barındırıyor ki hiç yaşanmamasını canı gönülden diliyorum.

Sevgiler
Selin

Write a comment